Přejít na obsah

Co říkáte na FUN ONE STATION?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník funik1

Tak ani s zadosti o zaslani frekvenci pro TV a radia v me lokalite jsem neuspel. Operator me opet odbyl s tim, ze si platim jen sluzbu internet a TV ani radia proto nejsou na me pripojce vubec aktivni. To je samozrejme nesmysl, jelikoz UPC ve svych rozvodech uz zadne frekvencni filtry nepouziva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O jakou lokalitu se jedna, Liberec ?

FM radia jsou obycejne distribuovana z lokalnich hlavnich stanic UPC, takze pokud to vypadne, vetsinou se jedna o lokalni problem v ramci mesta,

ale u nekterych stanic sirenych jen v v siti UPC (take FUN1) se muze stat ze to vypadne na uz distribuci v praze a pak to nehraje nikde.

Zkousel jsem ladit v Brne podle skoro 4 roky stareho frekv. planu na 97,5 MHz, kmitocet to sice automaticky naladi, ale jen to tam sumi, takze pokud se ta frekvence nezmenila, tak bych tipl ze to bude problem uz v te praze.

Zkusim to jeste proverit, az budu vedet vic, tak se ozvu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník funik1

Ano, jedna se o Liberec a frekvenci 103,5 FM. Radio mi naladi stereo signal vcetne RDS "FUN ONE", ale nic tam nehraje. Zkousel jsem to jeste v byte znameho taktez v lokalite Liberec a i jemu jde na 103,5 FM pouze RDS "FUN ONE". Bohuzel i on ma od UPC pouze sluzbu Internet, takze tento problem asi jen tak nevyresime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...