Přejít na obsah

zruseni limitu


Návštěvník patri

Doporučené příspěvky

Nevite nekdo, jestli se to bude vztahovat i pro stare tarify Turbo? (

 

na ty to neplati. Imho proc neprejdes na Light ci mozna ted se vyplati i to Easy ...

 

Já například protože mám TURBO 3000 a TV komplet v akci do konce roku ( přesněji do 01/2008 ) za 1.020,- Kč :!:

 

A pokud bych přešel například na EASY ( stejná rychlost DOWNLOAD, ale pomalejší UPLOAD ) za 555,- Kč a k tomu TV komplet za 499,- tak platím vlastně více.

 

Nic nezískám, protože FUP mi stačí. Jen ale ztratím druhou IP adresu a budu mít pomalejší UPLOAD a to vše za více Kč. :D

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Toho pak zřejmě dočasně zkrouhnou. Všeobecně se tvrdí, že do dosavadních limitů se vešlo cca 98% uživatelů...

 

Netvrdí se to všeobecně, tvrdí to provideři. Používají to jako výmluvu pro zavádění FUP. 98% lidí se to nedotkne, prakticky to nikoho neomezí. Nabízí se tedy otázka, proč FUP zavádět, kvůli 2% lidí? Je to nějaká "upravená" statistika. Ale to už nás trápit nemusí. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

I tak proste je to "bezlimitni" net... preci clovek nemusi zit v tom pocitu, ze kdyby nahodou prekrocil nejakych 10MB pres limit tak na nej aplikuji FUP (64/64) , myslim si, ze normalni clovek co si sem tam neco stahne a nestahuje kazdy den jak divy, tak toho se ta regualce ze strany UPC/Karnevalu tykat vubec nebude.... :wink:

 

 

Takze tento krok beru jako velke plus... :)

 

A jak bylo psano bezlimitni a bez omezeni ...myslim, ze museli nekde udelat rozdi, preci jen cenovy skok mezi posledni a predposledni sluzbou je znatelny, tak to by jim z te posledni tarifove nabidky kazdy utekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

volal jsem na karneval kvůli změně tarifu a vzal jsem si classica a ptal jsem se jestli je to bez limitu a on mi řek,že ne,že tam je limit 40gb...tak ted nevim co si mám myslet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

volal jsem na karneval kvůli změně tarifu a vzal jsem si classica a ptal jsem se jestli je to bez limitu a on mi řek,že ne,že tam je limit 40gb...tak ted nevim co si mám myslet

Tedy:

1) Classic měl limit 60 BG, ne 40, jak říkáš, že ti tvrdili.

2) Na infolajně jsou samé slepice, nevědí vůbec nic, zavolej tam znovu, zvedne ti to jiná slepice a dozvíš se úplně něco jiného.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Káca už ty znaky odmazal/a :D Za povšimnutí stojí rozdíl u normálních tarifů (bez limitu) a u Professional (bez omezení). To myslím dává trochu odpověď, jak je to s tou bezlimitností.

 

S tímto bych si také starosti nedělal, prostě to jen Káca opět pomátla, jelikož původně zde bylo napsáno červeně, stejně jako u Professionalu BEZ OMEZENÍ - tak to tam napsal ten uspěchaný človíček, co předběhl UPC a Káca to prostě napsala jinak, tedy: BEZ LIMITU a navíc černě.

Další důvod, proč si myslím, že ve slovíčkách BEZ LIMITU a BEZ OMEZENÍ není žádný rozdíl je tabulka u UPC, kde je všude napsáno stejně BEZ OMEZENÍ.

f_UPCm_8e1ea66.jpg

 

BTW: Již to tu zaznělo, ale neodpustím si rýpnout do nedokonalosti a nedostatečné kontroly u tak velikých firem jako UPC:

Nabídka UPC FLEX: DOWN: 2048 kbps => 2048/8=256kB/s => 256*60=15360 kB/min => 15360*60=921600 kB/hod => za 1 hodinu s tímto připojením lze stáhnou maximálně 921,6 MB, tedy za 12 hodin, kdy platí FUP 20 GB, lze maximálně stáhnout 921,6*12=11,0592 GB. Na co je zde tedy FUP stanoven na 20 GB ? :P

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank

Včera ráno jsem si říkal, jestli nepůjde síť karnevalu kvůli sosačům utržených z řetězu do kolen a zatím pohoda, naměřil jsem 5Mb co mám v libovolnou denní a noční dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...