Přejít na obsah

zruseni limitu


Návštěvník patri

Doporučené příspěvky

ty woe to sem z toho drbnutej, jakej je rozdil mezi bez omezeni a bez limitu? LoL

 

mno nic, presel jsem z karnevalu k wifi, a tedko si jeste pockam :) za 500,- mam 1024/256 ale provider ma jeste proxy ktera je neomezena, takze brouzdani po netu mam kolem 5mbitu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Langer

Já tam teda mám pořád těch na muj.karneval.cz 60/60 GB zkoušel to někdo kdo to ještě má překročit? zbývají mě totiž 4 GB a nerad bych aby mě snížili rychlost na 64/64 do konce účetního období.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam teda mám pořád těch na muj.karneval.cz 60/60 GB zkoušel to někdo kdo to ještě má překročit? zbývají mě totiž 4 GB a nerad bych aby mě snížili rychlost na 64/64 do konce účetního období.

 

Mno já mám také stále 60/60 (Teplice). Podle mého to dělají nějak postupně. Řekl bych, že dokud máš na počítadle limit, tak to stále platí s FUPem. Co jsem tak vypozoroval, tak jakmile dojde v řádku Zbývá vyčerpat: na 0/0 ( 0 / 0 ), tak je s připojením ámen, tedy 64/64. V případě překročení a zpomalení bych to však reklamoval.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...