Přejít na obsah

zruseni limitu


Návštěvník patri

Doporučené příspěvky

Návštěvník frank
naměřil jsem 5Mb co mám v libovolnou denní a noční dobu.

 

Do NICu, nebo ven? V rámci NICu snad nikdy problémy nebyly, ale mám dojem, že ven to občas koktalo.

 

V rámci NIC. Data z ciziny tahám jinudy (jinak) :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se musim jen smat tomu jak rikaji ze 1-2 % prakraci limit....je snad jasne ze si kazdy hlida ty data ktere muze vycerpat ono z rychlosti 64/64 pak nejak o moc nejde ten fup zas prekrocit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabelový modem: 00:11:E6:CA:BD:E3

Tarif: Starter

Počátek období: 12. červenec 2007

Přeneseno dat: 2,37GB / 791,59MB

Přístupová rychlost: 2048 / 256 kbps

Datový limit FUP: 20GB / 20GB

Zbývá vyčerpat: 7,63GB / 9,23GB ( 8001538 / 9675168 kB)

 

 

Nejak jim to blbe pocita, podle me je 20-2.37 neco kolem 17.63 a ne 7.63, vypada to, ze to pocita se starym FUP 10 GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

Tarif: Easy

Počátek období: 23. červenec 2007

Přeneseno dat: 3,24GB / 1,38GB

Přístupová rychlost: 3072 / 256 kbps

Datový limit FUP: 20GB / 20GB

Zbývá vyčerpat: 20GB / 20GB ( 20971520 / 20971520 kB)

 

Přešel jsem si dneska na tento jejich tarif, takže to zavedli opravdu obratem, to se mi líbí :D Svítí tam stále FUP 20 GB - ale tak snad je to jen formalita, uvidíme zda jej přetáhnu a zda dojde k nějaké restrikci. Ta vyčerpaná data byla na původním tarifu, proto nejsou odečtena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Catfood

Na tom ČT opět jenom suše konstatovali. To že limit překročí 1-2% uživatelů je sice krásná statistika, ale uvidíme jaké budou červencové statistiky, kde bych předpokládal, že ±50% uživatelů přetáhne staré limity a ne jen o pár mega :D Prostě za minulých limitů nikdo nechtěl spadnout na 64/64kbps protože s takovouhle rychlostí je PC v podstatě OFFline.

 

Cena ať si třeba zůstane stejná, omezování extrémních stahovačů ať tam taky klidně je, ale ať se probůh zvedne rychlost uploadu. Dokonce ani u tarifu Profesionál není rychlost uploadu odpovídající rychlosti downloadu. Jo chápu, že skoro všichni berou jako hlavní směr přenosu dat Download, ale když už mám rychlý net, tak bych ho chtěl mít rychlý oběma směry. Bohatě by stačilo prozatím 50% rychlosti downloadu. Někdo může namítnout, že UPC má Upload Booster, ale takovéhle služby jsem si zatím u Karnevalu nevšiml a docela i vážně uvažuji, že jakmile bude k dispozici i tam tak těch 99,- obětuji, přeci jenom 512kbps je v dnešní době minimum a já bych rád víc.

 

Tak se třeba příští leté dočkáme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

JJ upload booster je krasna vecicka, otazka je kdy bude k dispozici i pro zakazniky kteri presli z Karnevalu na UPC...

 

Jinak mimochodem hold kdo chce vice musi si priplatit...navic mam takovy pocit ze 2mbit (mozna kapanek vice) je na kabelove technologii u UPC max...tusim, ze se to tu uz nekde na foru probiralo... takze si myslim, ze linka 1:1 tu nikdy nebude ...to by musel UPC/Karneval trosku zainvestovat do novych technologii ;)

 

Navic ve srovnani se zahranicnim UPC tam taky nikde nemaji zadny zazracny upload, takze hold rekl bych ze 2mbit je opravdu max co mohou zakaznici Karnevalu UPC dostat. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...