Přejít na obsah

zruseni limitu


Návštěvník patri

Doporučené příspěvky

Návštěvník MeTo

Nechapu proc to jeste nekdo porad resi..... omezili snad uz nekoho ? Zatim ne, tak proc to resit ? Az nekdo takovej bude, sem si jistej ze se v nejaky diskuzi na netu ozve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Nechapu proc to jeste nekdo porad resi..... omezili snad uz nekoho ? Zatim ne, tak proc to resit ? Az nekdo takovej bude, sem si jistej ze se v nejaky diskuzi na netu ozve.

presne tak :!: souhlasim s timto argumentem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník blackskull

Tak jsem asi první omezenej. Stará mě začala omezovat, že prej u tý pitomý bedny nemám pořád vysedávat a radši jít na sluníčko, sportovat a podobný nesmysly. Můžete mi poradit tady na fóru, jak nastalou situaci řešit? Nebo možná infolajna KC. :P Asi jí budu muset dát jinou MAC nebo firewallem nastavit odcházející data z její pusy. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vsn

lidi, tak se pochlubte kolik ste kdo dal za ten mesic co to je neomezeny :)

 

docela zas zacinam uvazovat, ze bych se vratil ke karnevalu ... i kdyz zas vyzsi cena + si budu muset platit verejnou IP (trosku dmnc ne?, ted ji mam zadarmo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

vsn : verejna IP uz je docela dlouho bez dalsiho priplatku

A preneseny data ? Uplne stejne jako kdyz byl limit, to ze to je najednou neomezeny prece neznamena ze zacnu tahat jak o zavod :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, před zrušením limitů jsem měl Turbo 1M, ty dva giga jsem stáhl většinou o prvních dvou dnech, a pak zbytek měsíce jel na 256Kb....teď, s jejich zrušením jsem přešel na Easy, platím o 70 korun více a rychlost mám 3200Kb...takže spokojenost : ).

A kolik dat jsem prošustroval ? Od třetího července do dneška 93 giga, v obou směrech. Vypadá to jako dost, ale je v tom net tv, hodně youtube, rapidshare, herní dema a videa..tahám vše co vidím : ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...