Přejít na obsah

zruseni limitu


Návštěvník patri

Doporučené příspěvky

Přesně tak, už ani teď mi neběží žádné stahování...není moc co : ).Ale ta svoboda, a rychlost je prostě super, nakonec to spojení upc a karnevalu není tak strašnou záležitostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vsn
Za par tydnu ho to silenstvi prejde, jako kazdeho. :wink:

 

njn, ja dal jednou s 512kbps pres 100GB download za mesic :) to mi jeste ten mesic odeslo 2x AP takze by bylo vic :) ... nicmene tedko s megabitem se nedostanu nad 70GB download

 

jak je to teda s tema verejnejma IP? ... pokud bych uz presel z5 ke karnevalu tak chci svoji IP kolik se za ni plati? ( i kdyz IP by mi drzel router ale cas od casu se precijen restartuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jednom clanku na serveru Lupa.cz jsem nasel jednu zajimavost, snad se uz po nekom neopakuji :

 

"A ještě jedna informace, která se na webu UPC dosud neobjevila, ale byla obsažena v e-mailech, které UPC rozesílalo svým zákazníkům s informací o zrušení limitů (viz obrázek). Týká se tarifu Starter (2048/256 kbit/s za 475 Kč měsíčně), kde byl objemový limit zachován, ale navýšen z 10 GB na 20 GB. Pokud se ale zákazník upíše poskytovateli na celý rok, dostane i on službu Starter bez limitů (resp. bez omezení)."

 

Zdroj: http://www.lupa.cz/clanky/stalo-se-stag ... -internet/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Most

"....Pokud se ale zákazník upíše poskytovateli na celý rok, dostane i on službu Starter bez limitů (resp. bez omezení)....."/

 

ano, tato nabidka byla trosku skryta, nyni je v nabidce "karnevalu" (dnes jsem koukal i na letacek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure

A nevíte, jestli ta bezlimitní nabídka bude platit i po tom roce (od doby podepsání smlouvy) ?

Aby se pak nenastavilo zpět těch 20GB. Osobně mi je to jedno, protože mam Easy a jsem naprosto happy, ale kamarádka má Start a hodně sosá ... těch 20GB jí vydrží o pár dní dýl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neomezené, nebo jen neměřené služby?

To je název článku na lupě, stojí zato to přečíst.

http://www.lupa.cz/clanky/neomezene-neb ... ne-sluzby/

 

V každém případě UPC/Karneval vytvořil takového nevyzpytatelného bastarda, takže pokud přežijeme na současných podmínkách do vánoc bude to vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

Něco se asi děje. Mám stále tarif TURBO 1M s limitem dat 2GB/2GB a dneska mám na své stránce tyto údaje:

 

Základní údaje o objednané služběKabelový modem: 00:xx:xx:xx:xx:xx

Tarif:

Počátek období: 28. srpen 2007

Přeneseno dat: 1,27GB / 84,09MB

Přístupová rychlost: 0 / 0 kbps

Datový limit FUP: 0 / 0

Zbývá vyčerpat: 748,03MB / 1,92GB ( 765982 / 2011043 kB)

 

není zde uveden název tarifu a není zde ani rychlost a datový limit.

Možná to bude večer zase v pořádku a možná taky ne. Kdo ví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...