Přejít na obsah

Nepřetržitý download


Návštěvník MichalW

Doporučené příspěvky

To MichalW: Lokalita je Kralupy nad Vltavou. Určitě se poděl o vysvětlení a důsledky té reklamace. Jsem zvědavý zejména na vysvětlení toho toku. Hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Ondrej1, prosím Tě jsem také ze Zlína a mám stejný problém jak popisuje hlavně MichalW, mně to začalo stále stahovat od 15.5.2007 . Aniž bych cokoliv stahoval, tak přes BiTmeter vidím, že počítač jakože stahuje stálou průměrnou rychlostí 58kB/s. Což dříve před 15.6. nedělalo. Prosím Tě jaký dopis jsi jim napsal, že to opravili. Pochopil jsem z Tvého příspěvku, že po dvouhodinové výluce již Ti PC stále nestahuje.

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
Ahoj Ondrej1, prosím Tě jsem také ze Zlína a mám stejný problém jak popisuje hlavně MichalW, mně to začalo stále stahovat od 15.5.2007 . Aniž bych cokoliv stahoval, tak přes BiTmeter vidím, že počítač jakože stahuje stálou průměrnou rychlostí 58kB/s. Což dříve před 15.6. nedělalo. Prosím Tě jaký dopis jsi jim napsal, že to opravili. Pochopil jsem z Tvého příspěvku, že po dvouhodinové výluce již Ti PC stále nestahuje.

Díky za odpověď.

 

Jsem si 100% jisty, ze rychlosti 58kB/s ti pocitac sam nic nestahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Ondrej1, prosím Tě jsem také ze Zlína a mám stejný problém jak popisuje hlavně MichalW, mně to začalo stále stahovat od 15.5.2007 . Aniž bych cokoliv stahoval, tak přes BiTmeter vidím, že počítač jakože stahuje stálou průměrnou rychlostí 58kB/s. Což dříve před 15.6. nedělalo. Prosím Tě jaký dopis jsi jim napsal, že to opravili. Pochopil jsem z Tvého příspěvku, že po dvouhodinové výluce již Ti PC stále nestahuje.

Díky za odpověď.

 

Mě to začalo zlobit 24. 5. , psal jsem o tom v tomto threadu, ale limit zdaleka nedočerpávám, tak jsem to nijak neřešil, telefonát na Karneval je výraz naprostého zoufalství. 12.6. přijdu domů asi v 17.30 a modem bliká, jak se snaží navázat spojení. Reset nepomohl, tak jsem se začal psychicky připravovat na poslech Lady Karneval a hlášení závady. Cca ve 20.00 najednou modem naskočil a od té doby žádné zbytečné přenosy. Tak jsem usoudil, že to nějak spravili. Samo se pokazilo, samo se opravilo. :o

 

Jinak u mě byla diagnostika o to jednodušší, že jsem připojen přes router a testoval jsem to jenom se zapnutým routerem, abych vyloučil jakýkoli provoz z počítače (viz dříve v tomto threadu).

  • 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alpyn
Ahoj Ondrej1, prosím Tě jsem také ze Zlína a mám stejný problém jak popisuje hlavně MichalW, mně to začalo stále stahovat od 15.5.2007 . Aniž bych cokoliv stahoval, tak přes BiTmeter vidím, že počítač jakože stahuje stálou průměrnou rychlostí 58kB/s. Což dříve před 15.6. nedělalo. Prosím Tě jaký dopis jsi jim napsal, že to opravili. Pochopil jsem z Tvého příspěvku, že po dvouhodinové výluce již Ti PC stále nestahuje.

Díky za odpověď.

 

Jsem si 100% jisty, ze rychlosti 58kB/s ti pocitac sam nic nestahuje.

 

JirkoH omlouvám se . Rychlost, kterou počítač jakože pořád něco stahuje se pohybuje na Bitmeteru od 5,6- 13 kilobits/s. Takže asi průměr to bude okolo 10 kb/s. Těch 58 kB/s to jsem cosi zblbnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alpyn

MichalW : Michale už se Ti Karneval vyjádřil k tomu nepřetržitému downloadu ? Vidím, že lhůta zřejmě stále běží. Prosím Tě, myslím si , že mám stejný problém jako Ty stále mi Bitmeter ukazuje od 15.5., že počítač stále něco stahuje. Prosím Tě mohl by jsi mně poslat dopis co jsi jim napsal, abych nemusel v\mýšlet složitě něco co už bylo jednou vymyšleno. Nejsem zase na počítače takový odborník (podle Tvých příspěvků usuzuji) jako Ty .

Případně díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...