Přejít na obsah

Nepřetržitý download


Návštěvník MichalW

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Návštěvník Alpyn
Vydrzte, problem s ARP se resi.

a řeší a řeší a řeší... asi je ten problém hodně zapeklitý, protože ani po měsících se nic nezměnilo :D

 

Ano, mohu potvrdit. U mne stále problém není vyřešen. Spíš UPC soustředí své síly na obchod ! Dnes mne navštívili jejich obchodníci a vnutili mi 3 měsíce digiTV zdarma a na 1/2 roku UPV telefon zdarma. Já to něchtěl, ale byl jsme donucen, že prý to dávají všem automaticky. Tak jsem z toho byl vycvakyný, když automaticky, že jsem podlehl i když to nechci !!!! Nevím jaké máte ostatní zkušenosti, ale nějak se mi to nezdá ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník MichalW

Uz je to vyresne. Jinak s UPC je mozno jednat pouze doporucenymi dopisy a pres advokaty a media. Samozrejme-nikdo mi nemuze donutit ani ke zkousce zdarma.Doporucuji zalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
Uz je to vyresne. Jinak s UPC je mozno jednat pouze doporucenymi dopisy a pres advokaty a media. Samozrejme-nikdo mi nemuze donutit ani ke zkousce zdarma.Doporucuji zalovat.

 

Doporucuji zabouchnout dveře to je nejsnažší!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník tjurny

Mam upc asi měsíc. Spíš sem tento problem nepozoroval, ale tento týden se wan ledka nezastaví. mám přes 2500 příchožích peketů za minutu. Dělá se z tím něco ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam upc asi měsíc. Spíš sem tento problem nepozoroval, ale tento týden se wan ledka nezastaví. mám přes 2500 příchožích peketů za minutu. Dělá se z tím něco ?

Tento problem pretrvava jiz delsi dobu, udajne je to kvuly firrmwaru na CMTSkach, ktery obsahuje jisty nedostatek, od doby kdy ho tam nahraly zacaly chodit spousty ARP paketu, me to take celkem rozciluje :?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...