Přejít na obsah

Nonstop kino nejede?


tramin

Doporučené příspěvky

Návštěvník Groveer

Ja mam stejnej problem.Tarif zmenenej nemam,ale Nonstop kino už pár dní nejde.Podle informaci z infokanalu je Nonstop kino nabizen jako samostatny balicek za 100kč.Na www ale zadný info není.Jsem z Decina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
Nemas zmeneny tarif ?

Me jede vsechno bezproblemu (taky Brno-Lisen).

 

Co mas za tarif? Ja Extra tudiz Standard.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nonstop Kino je od 1.5 (8.5.) součástí pouze nabídky Supreme, do této doby bylo i v Extra (nově Standard - by mě zajimalo, který blb vymyslel to přejmenování Standard na Starter a Extra na Standard :shock: budeme teď v tom mít jako staří klienti pěkný hokej)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
A že by se alespoň někdo z Jeho veličenstva Karnevalu obtěžoval zaslat e-mail o provedených změnách?Asi jsem jim dobří akorát na placení.

Jo presne s Tebou souhlasim.Co se tyce zakaznickeho servisu tak na tom je Karneval pekne blede.Stve me treba to,ze nezasilaj faktury.Opravte me treba nekdo,ale myslim ze podle platnejch zakonu to neresi ani jejich VP kde je to napsano.Ono kdyz ma clovek jeste telefon a vola s nim a nema taky porad cas hledat veci na internetu spatne se to plati.Nehlede na to ze ja osobne se s Karnevalem hadam uz od prosince 2006 ohledne nedoplatku.Zajimavy je ze kazdy mesic prijde jina vyse nedopltaku pritom sluzby nemmenim a telefon ja osobne nepouzivam.Na KC nema cenu volat,www stranky si aktualizujou jak oni chteji.Takze clovek musi hledat a hledat.A namitka ze muzu pouzivat inkaso k platbe me neuspokoji pze i kdyz si clovek muze nastavit jeji max. vysi tak si Karneval uctuje co chce.Zajimavy taky je ze pokud je clovek duslednej tak si lze "vyrvat" fakturu na KC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Mě pro změnu dneska blbne Filmbox (nabídku mám Supreme, tj. vše). Chvíli jede, pak zamrzne obraz a jde jen zvuk a pak už ani ten ne. Zamrzlé je to třeba 10 minut, aby se to pak zase na nějakou dobu rozjelo. Ke koukání to není. Možná to ale takhle blbě jde už z družice.

Každopádně ale zase dnes registruji poměrně značný pokles úrovně signálu, zejména na frekvencích 442 MHz (cca 56%) a 450 MHz (tam je to dokonce na 38%). Kvalita signálu je ale stále mezi 97-99%, takže všechny programy, s výjimkou toho Filmboxu, jsou normálně sledovatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...