Přejít na obsah

Nonstop kino nejede?


tramin

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Ten pokles by byl v rámci celého multiplexu, takže nejen u Filmboxu. Bude to tedy spíše pouze nějakou chybou v příjmu..

 

Ten pokles samozřejmě je v rámci celého multiplexu, nejen u Filmboxu. Pouze u Filmboxu ale dochází k tomu zamrzávání a proto jsem napsal, že to s tím poklesem úrovně signálu patrně nebude souviset a závada nejsíš bude už někde u SPI nebo na Astře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už sem to dlouhou dobu nesledoval, ale dřív jsem neměl horší sílu signálu než 97%, a teď? 410MHz - 45%, 418MHz - 42%, 426MHz - 42%, 442MHz - 99%, 450MHz - 90%.

 

p.s. Než sem tohle zjistil, tak sem málem švihnul s ovladačem. To sekání při přepínání (i když se po přehrání fw lehce zlepšilo) mě pěkně štve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Mě se to neseká, ani nekostičkuje, běhá to celkem normálně. Jen mě právě překvapil ten pokles úrovně signálu. Včera ještě všechny frekvence na 99% a dnes to celý den kolísá na mnohem nižších hodnotách. Např. 418 MHz - 94%, 442 MHz osciluje mezi 45-60%, 450 MHz dokonce jede na cca 35%. Už to tady v Kralupech před časem bylo jednou, ale když jsem vznesl dotaz na KC, tak mi od nich přišel takřka výhružný mail, že si mám překontrolovat kabely nebo vše zaplatím (ty přitom byly a jsou samozřejmě v pořádku), ale než jsem se vrátil z práce domů a pustil tv, abych to zkontroloval, tak to najednou zase jelo všechno na 99%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska (teď) např. na 410MHz kolísá mezi 50%-60%. Včera jsem zjistil zastavení obrazu i zvuku u STV1 na cca 3 minuty, jinak zhoršení obrazu nijak nepozoruju. Dokonce jsem včera po několika měsících konečně sledoval F1 na digitálu a docela to šlo bez problémů (dřív, když sem to zkoušel, tak se na to nedalo dívat i přes plnou sílu signálu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Karneval začal nabízet Nonstop Kino pro všechny zákazníky DVB-C

 

Ke konci loňského roku kabelový operátor Karneval zařadil do své digitální programové nabídky filmový kanál Nonstop Kino, který si mohli více než měsíc otestovat všichni zákazníci digitálních služeb DVB-C bezplatně.

 

 

Na počátku tohoto roku bylo Nonstop Kino přesunuto pouze do nejvyšší programové nabídky Supreme, ostatním příznivcům kanálu bylo přislíbeno, že se Nonstop Kino brzy objeví i pro zákazníky využívající jinou programovou skladbu digitálních služeb.

 

Jelikož ale poté začalo docházet ke spojování Karnevalu s UPC, tak k této změně nedošlo. A to až do dnešní doby.

 

Teď se konečně pohnuly ledy a zákazníci, kteří využívají digitální programovou nabídku Starter i Standard si nyní mohou přiobjednat filmový kanál Nonstop Kino v samostatném balíčku za 100 korun měsíčně.

 

Pro zákazníky balíčku Supreme se nic nemění.

 

Nonstop Kino je filmový kanál, který vysílá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu novější filmy s kompletním českým dabingem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...