Přejít na obsah

Nový SW


HaWe

Doporučené příspěvky

Návštěvník Leosek

V pátek jsem zaktualizoval SW. Na HD se smazaly všechny nahrané pořady. Zůslaly jen fotky. Nazvy pořadů se zobrazují stejně zmateně jako předtím. Tak nevím co nový SW "vylepšil"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info. Smazání disku je skutečně "nečekaný" problém. Doufám, že další překvapení už nenastanou.

Myslíte, že nový SW odstraní i pravidelné "zmrznutí" obrazu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem zaktualizoval SW. Na HD se smazaly všechny nahrané pořady. Zůslaly jen fotky. Nazvy pořadů se zobrazují stejně zmateně jako předtím. Tak nevím co nový SW "vylepšil"?

 

A on Vám někdo říkal, že si máte stáhnout nový SW.

Pokud UPC uvolní novou verzi SW tak pošle informaci STB, aby si nový SW stáhnul. Pokud vím tak k tomu nedošlo.

 

Třeba čekali, kdo se napálí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Leosek

Nejsem technik, ale pokud se po volbě "Aktualizace SW" objeví hláška "Nalezen nový SW. Chcete aktualizovat?", předpokládám, že se jedná o novou, uvolněnou verzi a aktualizuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by se mě líbilo, každý den zkoušet, jestli není náhodou nový SW nebo scanovat pásmo, jestli náhodou něco nevysílají co se automaticky nepřidalo do předvoleb :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by se mě líbilo, každý den zkoušet, jestli není náhodou nový SW nebo scanovat pásmo, jestli náhodou něco nevysílají co se automaticky nepřidalo do předvoleb :P

 

Debil z UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by se mě líbilo, každý den zkoušet, jestli není náhodou nový SW nebo scanovat pásmo, jestli náhodou něco nevysílají co se automaticky nepřidalo do předvoleb :P

 

Debil z UPC

 

A nemám pravdu :lol::shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Leosek
To by se mě líbilo, každý den zkoušet, jestli není náhodou nový SW nebo scanovat pásmo, jestli náhodou něco nevysílají co se automaticky nepřidalo do předvoleb :P

 

Vážený pane anonymní,

pokud jste z UPC, pak vyřiďte, že do manuálu k DVR je třeba uvést: "V žádném případě neprovádějte aktualizaci SW pokud k tomu nejste vyzváni UPC" nebo tuto volbu rovnou zablokovat.

Pokud bude DVR šlapat jak má, nebude třeba SW aktualizovat vůbec. Pokud ne, nájemci přístroje (za 150 Kč měsíčně) budou čekat na opravu chyb v SW jako na smilování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...