Přejít na obsah

UPC na Slovensku uvádza internet s rýchlosťou 1 Gbit/s


Návštěvník Marek

Doporučené příspěvky

A co by mělo nastat když to za zásuvkou rozbočím ??? Nebo je to zakázaný ??? Technik mi řekl že jím tedy tenkrát UPC nemůžu nic udělat nebo tomu taky nerozumí ??? Nemáte někdo kontakt na technický jak tedy správně postupovat ??? Mám jednu zásuvku a chci připojit 4 zařízení ??? Můžu ???

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

No to mě teda poser prsa... 😉
Kdo si da pred zasuvku VF rozbocovac, je teda nepritel statu! 🙂

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kayman

  A kto nemá zásuvku tak zastreliť rovno 🥰.

  

Zásuvka funguje dobre, US má 4x na 42 ako keď je modem priamo na kábel pripojený, DS má SNR 38, aj post chýb je len zopár po hodine (boli desiatky tisíc predtým). Spravil som si aj nový kábel s cabelcon F konektormi, posledné čo som mal doma. Len ten kábel neviem presne čo je zač, no je najpevnejší čo doma mám. Potom už len také supermarketové blato mám čo by som na modem nedal. Rýchlosť je na tom kde bola predtým s ciscom. Len diagnostika v compale stále tvrdí, že je nejaký problém v sieti, tak neviem :). Podľa internetu je 42 hodnota OK pre upstream čo som googlil.. Skúsil som mikrotik požičaný čo zvláda raz takú rýchlosť wan-lan a ide to rovnako ako s mojim hexom takže obmedzenie rýchlosti na 320-340 bude mimo mikrotiku - on by mal zvládať aspoň 700 s tými nastaveniami čo mám, aj viac keďže sa blížim k default settings s minimom pravidiel.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

byť to z mé strany bylo napsáno jako nadsázka, proto také emotikon na konci, což snad každý normálně uvažující člověk pochopil - a že ty ne, není můj problém)

Já tam ale žádnej emotikon na konci nemám, ono to opravdu mění potom smysl - opravdu tam je : a písmeno u ostatních ty emotikony jdou u někoho taky né ? nemusí tam bejt mezera pro správný zobrazení ?

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kayman V tom pripade som mal byt odstreleny uz pred skoro 20 rokmi - pred Vianocami 2002 (ked spustil UPC SK pilotnu prevadzku internetu v BA) prisiel technik, natiahol novy kabel (Commscope) z rozvodovej skrine na schodisku, v byte mi dal obycajny dvojportovy rozbocovac (vtedy este len do 860 MHz), pripojil Terayon modem a viac sa nestaral, druhy vystup z rozbocovaca skoncil priamo v TV (bez krabice).. a odvtedy jedina zmena bola vymena rozbocovaca za trojportovy nesymetricky (3,5-7-7 dB) na modem a dve TV (kable idu priamo do TV, ziadna krabica).

Rychlost skus otestovat priamo z PC do modemu bez Mikrotiku..

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...