Přejít na obsah

Vice PC najednou


Návštěvník mill

Doporučené příspěvky

Návštěvník Derek

Ja to provozuju na Motorole SB5100i. A uz jsem rozjel i to pripojeni ala normalni sit jak rikal Kisch, stacilo dat stejny nazev pracovni skupiny a slo to hned. Fakt bomba, uz zadny komplikace s tahanim dat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Ja to provozuju na Motorole SB5100i. A uz jsem rozjel i to pripojeni ala normalni sit jak rikal Kisch, stacilo dat stejny nazev pracovni skupiny a slo to hned. Fakt bomba, uz zadny komplikace s tahanim dat :)

 

Já mám SB5100E a nějak to nejde. :cry:

 

 

------------------------

 

 

:cheers: Už to jede!! :thumleft:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to provozuju na Motorole SB5100i. A uz jsem rozjel i to pripojeni ala normalni sit jak rikal Kisch, stacilo dat stejny nazev pracovni skupiny a slo to hned. Fakt bomba, uz zadny komplikace s tahanim dat :)

 

muzest to popsat podrobneji? Pro mene chapave :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Tento pocitac -> pravy mysitko -> vlastnosti -> zalozka nazev pocitace -> zmenit

->pracovni skupina (to nastav tak aby nazev souhlasil na obou compech) ; pak zrestartujes a jedes

 

tohle byla jedina uprava, kterou bylo nutny udelat, vse ostatni jsem nechal nastaveny tak jak bylo, tzn. pro pripojeni na net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Tento pocitac -> pravy mysitko -> vlastnosti -> zalozka nazev pocitace -> zmenit

->pracovni skupina (to nastav tak aby nazev souhlasil na obou compech) ; pak zrestartujes a jedes

 

tohle byla jedina uprava, kterou bylo nutny udelat, vse ostatni jsem nechal nastaveny tak jak bylo, tzn. pro pripojeni na net

 

No a samozřejmě se musí nastavit firewall. :wink:

 

(Pokud ho tedy používáte.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Hmm, nevim na co obdoba desitkovy site nestaci, ja to mam na vicemene nouzovej prenos dat (lepsi nez to tahat pres flash disk, fotak ci mobil :D - pac na notasu nemam palirnu) a realna rychlost cca 600 kB/s je pouzitelna dobre.

Kdyz uz budu chtit neco rychlyho tak si poridim normalni ethernet lanku a ne tohle. Spis bych byl rad, ze tuhle malou vychytavku modemy umej, nez hanit jak je pomala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento pocitac -> pravy mysitko -> vlastnosti -> zalozka nazev pocitace -> zmenit

->pracovni skupina (to nastav tak aby nazev souhlasil na obou compech) ; pak zrestartujes a jedes

 

tohle byla jedina uprava, kterou bylo nutny udelat, vse ostatni jsem nechal nastaveny tak jak bylo, tzn. pro pripojeni na net

 

No a samozřejmě se musí nastavit firewall. :wink:

 

(Pokud ho tedy používáte.)

No tak me to slape, a ani jsem nemusel nastavovat stejne jmeno pocitacu. Jen v tom novem FW ze SP2 jsem musel povolit port 3064. Ted mam ale strach,aby se to nedalo zneuzit z venci. Jakej je na to vas nazor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...