Přejít na obsah

Vice PC najednou


Návštěvník mill

Doporučené příspěvky

Jestli mas v planu koupit si verejnou IP, tak to udelej a mas po problemu, kazdy PC pak bude mit svoji IP.

Mimochodem ten kabelovej modem se da restartovat i softwarove, staci na teto strance kliknout na tlacitko "Restart cable modem" http://192.168.100.1/config.html

a neni nutny nic vytahovat ze zasuvky.

 

To je opravdu dobry vedet, zvlaste kdyz mam modem v jine mistnosti a jeste schovany za CDckama. Fakt to funguje

Diky za dobrou radu :)

 

JimmyFLASH

www.jimmyflash.unas.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mas v planu koupit si verejnou IP, tak to udelej a mas po problemu, kazdy PC pak bude mit svoji IP.

Mimochodem ten kabelovej modem se da restartovat i softwarove, staci na teto strance kliknout na tlacitko "Restart cable modem" http://192.168.100.1/config.html

a neni nutny nic vytahovat ze zasuvky.

 

Teď si ale tak uvědomuju, že já chci modem restartovat hlavne proto, že mi nejede net :idea:

A to když nejede, tak asi těžko půjdu na nějakou URL :?

Ale jinak je to dobra adresa a jiste se da použít pro výše zmiňovaný problém

 

JimmyFLASH

www.jimmyflash.unas.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Kleff

Mam takový dotaz, kdyz mám připojené dva kompy k modemu mototrola, a zmenim IP jeslti se musi modem restovat nebo neco takovyho, obvykle se mi to nepripoji, a nenabehne ani ta konfiguracni stranka modemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Mám teď připojené 2 PC na modemu (Motorola) - jeden na ethernetu druhý na USB. Je možné, aby modem fungoval jako switch - tj. aby ty počítače byly navzájem sesíťované?

 

Předpokládám, že ne, ale pro jistotu se ptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Ja se po tomhle pidim a jsem si temer 100% jiste ze ne. Veskera data jsem musel prasacky tahat pres vnejsi net (ftp nebo jinak) a to je s nasim uploadem mizerny reseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, jde to. Měl jsem taky připojené dvě PC s neveřejnými IP (1 Eth. + 1 USB) a normálně jsem mezi nima tahal data pomocí FTP. Sice se to občas zpomalovalo, to nevím proč, ale zase se to pak rozjelo. Přenesená data nejsou počítána do limitů, modem je vyměňuje přímo mezi PC (neposílá je do Karnevalí sítě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, v tomhle pripade by se data pocitat nemely, data se pocitaji az pokud projdou pres router, podle mych zjisteni je to tak, ze krome Prahy a Brna muzete mezi sebou sdilet data v ramci jednoho mesta aniz by se Vam pocitaly.

V Praze jsou routry 2 a v Brne "jen" 8. Dalsi detaily budou na novych strankach.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...