Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník Anonym

Dnes nova aktualizace 2.1.5. (7402). Co jsem vypozoroval tak ted uz to bezvadne funguje na tabletech s displejem 1024x600. Uz nejsou nahore rusive pruhy v obraze. :santa:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem to konečně na PC a nejde mi to. Nejdříve ve Chromu a pak FF (obojí poslední verze) a nic. Přihlásím se, kliknu a video nelze přehrát. Silverlight jsem nainstaloval. Win7x64. Nechápu. Není zas nějaká údržba?

 

Ve FF mi to nepochopitelně v konzoli zvýrazňuje "player-error location geo-restriction". WTF?

 

P.S. S tím spamem by chtělo něco udělat. Po dlouhé době zase útok :(

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník robo

Preji hezky den. Tak jsem si koupil tablet z tesca. Aplikace nainstalovana ale nedari se mi prihlasit. Zkontrolujte sve uzivatelske jmeno a heslo a zkuste to znovu. Prihlasovaci udaje mam urcite v poradku, zkousen pristup pres web. Je nejak omezeny pocet registrovanych zarizeni. Ale ve chvili kdy jsem prihlasoval tablet ,nebylo na zadnem zarizeni spustena sluzba Horizon. Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
Jestli máte nabídku Klasik nebo Starter, stačí jim napsat přes formulář. Jestli máte vyšší nabídku, nic platit nebudete, bude to v ceně služby.

 

Neměli by to zrušit automaticky, když jsem si službu neobjednal ?

Naopak bych pochopil, že když to budu chtít za 25 Kč/měs, tak si to od ledna přiobjednám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, zruší to automaticky (měli by), ale pro klid duše ... :)

 

edit:

No nevím jak to pochopit:

Všichni klienti digitální kabelové televize mohou využívat Horizon Go do konce roku 2014 zdarma.

 

Od ledna 2015 ji mohou nadále bezplatně využívat klienti s aktivní nabídku Komfort (nebo původními službami Standard a Supreme). U služby Klasik (a Starter) bude aktivním uživatelům účtován měsíční poplatek ve výši 25 Kč měsíčně.

 

http://www.upc.cz/televize/tarify/horiz ... 14_O2O_NWL

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

No, je otázka, jestli je "aktivní uživatel" ten, kdo byl zaktivován jednostranně od UPC, nebo ten, co si o (zpoplatněné) zaktivování zažádal sám :)

Těch 25 Kč mi stojí za to, abych získal novou zkušenost s reklamací při případném naúčtování služby, kterou jsem nežádal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...