Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Tak dnes, po mnoha dnech nefunkčnosti, se mi zdařilo přihlášení (odsouhlasení podmínek) do Horizon GO na pc s W7 a IE 11... Sice se o tomto problému zmiňuje více lidí (hezky problém popisuje třeba Ivo Mašek), ale odmítl jsem instalovat jiný prohlížeč....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník potrok

Reset prohlížeče jsem dělal,cache a tempy také mazal. Chová se to stejně na IE11 i Mozille. Zkoušel jsem snad už všechno. Na starém PC jsem nemusel mazat a resetovat nic a chodí to hned napoprvé od začátku bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

To je bohužel nevýhoda řešení postaveného na jednoúčelové aplikaci pro konkrétní OS. Sám se divím, že v dnešní době kdy je operačních systémů tolik a updaty a nové verze vycházejí několikrát ročně, se firma vydá touto cestou. Je totiž mimořádně nákladné držet aplikaci funkční a aktuální pro všechny nejrozšířenější verze OS na trhu a když ještě vezmeme do úvahy různé nadstavby Androidu od výrobců, různě pozměňující jeho funkčnost, tak není otázkou jestli se jim podaří aplikaci zprovoznit pro všechny zákazníky s Androidem, protože odpovědí je jednoznačné ne. Oni tu aplikaci nakonec přizpůsobí pro 5.0, ale bude to trvat jistý čas, zjistit jaké jsou změny v nové verzi, proč to nechodí, napsat novou kompatibilní aplikaci, zajistit aby zároveň chodila i na starší verzi OS, otestovat na zařízení od více výrobců s různými nadstavbami a ověřit funkčnost a následně vydat. Ale i po tomto procesu se najde vždy dost lidí, kterým to nepojede. A mezitím vyjde update na 5.01 a může být zas vše jinak.

.....

 

Nezbývá než souhlasit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas, take u me to pise:

 

Došlo k chybě

Omlouváme se, video nyní nelze přehrát.

 

Zkouseno na poslednich verzich Mozily a Chrome, pricemz Chrome nainstalovan uplne nacisto. OS XPP SP3. Na vedlejsim PC to jede bezproblemu. Zkouseno i s vypnutym Esetem.

Nekdo nejaky napad ?

 

Predem diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...