Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník tanker32

No musíte počítat s tím, že O2 má taky HORIZON GO, takže když se objevíte s jakýmkoliv zařízením na internetu od O2 HORIZON vám poběží jak víno... Mám vyzkoušené, mamce jsem zařídil O2 a jede ji všechno, HORIZON nepoužívá, tak si na tabletu, když jsem u ní na chalupě pouštím HORIZON TV. Snad to UPC spraví, protože zpětné shlédnutí , které nefunguje měsíc a ten čas před tím ani nepočítám je na vypovězení smlouvy! Vše NEJ do nového roku vám přeje rocker Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Orlando

Zdravím, pořídil jsem novou TV Samsung s OS Tizen a samozřejmě vyzkoušel Horizon Go přímo v TV prohlžeči (HTML5).

Vše funguje bez problému až na přehrání živěho vysílání - chvíli se načítá, potom se asi na 1 vteřinu objeví obraz a následuje

hláška "omlouváme se, video nelze nyní přehrát, zkuste to později".

Zkoušel jsem to asi 146x a stále to samé dokola.

Na všech možných jiných webech (ČT, NOVA, PRIMA apod...) mi jedou videa bez problému...

Nemáte někdo s tímto nějakou zkušenost? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcklient

Zdravím, nevím, jestli je to správná sekce, ale mám dotaz ohledně programů. Některé programy jako cinemax a jemu podobné jsou v původní znění bez tetilků. Lze to nějak nastavit, povolit alespoň titulky? Nikde jsem volbu totiž nenašel, v informacích u filmů je původní znění i čeština, ale na těchto programech chytnu vždy jen původní znění bez možnosti zapnutí titulků či změnu jazyka, alespon jsem to nikde v nastavení nenalezl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém s Horizon Go - vyřešeno.

Pro všechny, kteří sledovali můj problém - Ve čtvrtek jsem "Davidovi - UPC" poslal číslo smlouvy. Hned odpoledne mě kontaktoval člověk z technické podpory a začali jsme problém řešit. Včera mi technik zavolal a oznámil mi, že je problém vyřešen, ať si s to vyzkouším a že se mi ještě dnes ozve na potvrzení. Protože vše funguje jak má, tak jsme se v dobrém rozloučili :-)

Problém byl v přidělování adres (IPv4/IPv6), změnit to šlo pouze ze strany poskytovatele.

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se mnou nad problémem tady  hloubali, v nouzi byla každá rada a zájem drahý. A jak jsme z principu (a leckdy ze zkušeností :-)) zvyklí nadávat na všelijaké podpory apod., tak tady právě naopak: Zaměstnancům technické podpory velice děkuji za vstřícnost, ochotu a schopnost problém vyřešit. 

Medvěd

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
36 minutes ago, Medvěd napsal:

A jak jsme z principu (a leckdy ze zkušeností :-)) zvyklí nadávat na všelijaké podpory apod., tak tady právě naopak: Zaměstnancům technické podpory velice děkuji za vstřícnost, ochotu a schopnost problém vyřešit.

Problem je, ze v beznem zivote se k tem, kteri veci opravdu rozumi a jsou technicky zdatni, nedobouchas :(.
Skoncis bud na levelu 1 (dobriiii deeen, jak vam moho pomoceee?) nebo pri velke psychicke vydrzi na levelu 2... ale level 3 a dal, kde jsou opravdovi technici, je pro bezneho volajiciho (bez 'protekce' z fora) nedostizitelny.

Je to sice pochopitelne (to by ti technici nic neudelali, kdyby pristup k nim nefiltrovali... a plytvat znalymi lidmi na ten filtr je blbost, takze tam jsou barbiny...), ale je to frustrujici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím, že by můj život byl zase tak "neběžný" a přesto jsem zdolal v tomto případě i vyšší levely. I Písmo praví: Tlučte a bude vám otevřeno (Mt7, 7-8). Bušil jsem o bylo mi otevřeno. Za to díky :-)

A ovšem potom jsou zde diskuzní fóra jako třeba tohle. Proto jsem měl potřebu mimo poděkování i svým laickým způsobem informaci o problému předat zde, třeba to někomu pomůže. Každý něčemu rozumíme (teda alespoň doufám) a pokud je to i naším zájmem, tak tímto způsobem můžeme někde poradit. A to je fajn. 

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...