Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník upcklient

Zdravím, mám dotaz. Aktuálně testuji UPC internet a k tomu i TV. Zatím mám jen klasický balíček a k tomu zdarma balíček sportů. Jsem zatím velmi spokojený, líbí se mi třeba i možnost zpětného zhlédnutí apod.

Rád bych si přikoupil balíček HBO, často tam dávají super seriály a i celkem rychle premiéry. První dotaz, spíše vedlejší, jde balíček nějak objednat online a jak dlouho trvá zřízení, nebo musím zavolat na linku? A pak už to hlavní. U HBO vidím, že u klasického tarifu není možnost zpětného zhlédnutí, což je škoda, ale k dispozici je Horizon Go. Mohl by mi někdo prosím vysvětlit, jak přesně to funguje? Jde o nějakou aplikaci, kam se připojím a tam mám možnost zpětného zhlédnutí, nebo to je klasická možnost v mediaboxu? Nemám SMART TV, tak si nejsem jistý, jetli by to šlo využít i v ní, jinak pak předpokládám, že to půjde k v PC nebo mobilu.

Asi se ptám hloupě, ale raděj se ujižťuji, jestli půjde zpětné přehrání standardně i v případě, že je balíček jen přikoupený, HBO standardně v klasiku není.

A ještě úplně na závěr. Třeba se můžete podělit, kolik zhruba platíte, aktuálně s TV Klasik i internetem 100 MB to dá měsíčně kolem 650 Kč + 199 Kč měsíčně balíček HBO. Jestli by sse už pak cenově nevyplatilo vzít rovnou balíček Komplet třeba i s tím, že si 100 nebo 200 Kč ještě připlatím. Asi ale záleží na individální domluvě.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si přiobjednáte HBO, dostanete k tomu i HBO GO. Poté Vám půjde i zpětné shlédnutí na těchto kanálech. Jak na webu, aplikaci, tak i na Horizon Boxu.

https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sluzby/televize/hbo-go/?q2=HBO

Jde objednat přes stránky UPC nebo si tam zavolat. Zřízení je při zavolání otázkou několika hodin, když jim napíšete, několika dní.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcklient

Díky moc za odpověď. Zavolání asi bude lepší, zítra to zkusím zařídit. Jen ještě menší dotaz. Služby jsou psané na ženu, nebude nějaký problém, když budu volat já, řeknu jim číslo smlouvy atd., nebo je nutné, aby objednávku takhle provedla vždy ta osoba, na kterou je to psané? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k
27 minutes ago, upcklient napsal:

Díky moc za odpověď. Zavolání asi bude lepší, zítra to zkusím zařídit. Jen ještě menší dotaz. Služby jsou psané na ženu, nebude nějaký problém, když budu volat já, řeknu jim číslo smlouvy atd., nebo je nutné, aby objednávku takhle provedla vždy ta osoba, na kterou je to psané? Díky.

No, já s tím nikdy problém neměl, může zavolat kdokoliv. Někdy můžou chtít pro ověření třeba rodné číslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník llubik

Dobry den,

mam tv samsung, ked dam zrkadlit obrazovku s vysielanim Horizon go z mobilu tak mi tv napise ze nieje podporovane vo vysokom rozliseni ci tak nejak. Zablokoval to samsung? aky to ma vyznam? Trosku sa v tom stracam, myslite ze bude aplikacia v obchide tak, aby sla nainstalovat do tv? je tam OS Tizen. Alebo zakupit nejaky android "klucik" do ktoreho sa bude dat nainstalovat apk Horizon go a spustit tak, aby vysledok zobrazovala na tv? nepotrebujem multimedialne centrum . . . .  A ak by to zobrazilo aj digigo z mobilu(android) ci tabletu (ios) tak by to nemalo chybu . . . . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MartyB

Dobrý den možná spíš brzké ráno ...
Tak jsem se už začal radovat, že po několika aktualizacích apky a asi i úpravách na serverech, začalo bezproblémů fungovat zpětné zhlédnutí, ale bohužel během několika posledních dní se v noci objevily další problémy. Při zpětném přehrávání se program zasekne a načítá se a nakonec apka hlásí problém s nedostatečnou rychlostí mého připojení... :-O viz screenshot stoprocentně to není problémy mé konektivity do Internetu, protože po 2h v noci mám rychlosti překračující 40 Mbit na pevném připojení a přes 60 Mbit na mobilním a odezvu do 30ms a ani přes jednu konektivitu to nejede!!! Jo a jenom pro doplnění, problém jsou jak na Androidu tak na iOS!134bca8f5b9f292519a64ee32dc74ca1.jpg

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Je nějaká šance, že se brzy v aplikaci objeví Seznam TV? Na kabelu mi nejde naladit. Mám trochu pofidérní rozvody a při přelazení na frekvenci 778MHz mi to najde 7 programů, ale Seznam není nikde... Nebo nejde to chytit někde online? Pustit to jako stream by pro ně nemusel být problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...