Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Najedou stránky a video ne? Nebo co si máme představit pod "přestala fungovat".

 

U mne si predstav hlasku "Doslo k chybe. Spustte video znovu kliknutim na tlacitko Prehrat." A muzes klikat do zblbnuti stejne to nenabehne.

V minulosti se tento problem take u mne objevil, a skutecne to nabehlo, treba na potreti ale nabehlo... Tentokrat bozehul nic.

Stejna situace na trech ntb. pro jistotu nainstalovan i Firefox -bez kladneho vysledku. Test na Poda + O2(internethome) + Vodafone.

 

"Dobra" je i jejich podpora na strance se pise cit.: "Podpora pro internetové prohlížeče

Důležitá zpráva pro uživatele prohlížeče Internet Explorer 8 nebo 9: tyto verze již bohužel nejsou podporovány. Prosíme, aktualizujte si Internet Explorer na nejnovější verzi nebo použijte jiný prohlížeč, jako je například Google Chrome"

Ale vzdyt chrome to uz davno nepodporuje(tusim pro silverlight?) je videt jak maj aktualni info a zajem podpory.ZDE

 

Pripada mi, ze sluzbu jen tak nejak lepi na kolene jen aby se nereklo, ze taky nemaj tuto moznost jako konkurence...

Delaji spis samozrejme na projektech s kterych neco tece -pardon co generuje zisk.

 

Mne se tedy prihlasit zobrazuje normalne, a pak dojde k chybe jak pisu...

Jede to tedy nekomu na ntb/PC - Explorer/Firefox ?

Jestli to treba neni jen lokalne ja treba z O-va. Diky za postrehy a info. dale/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najedou stránky a video ne? Nebo co si máme představit pod "přestala fungovat".

 

U mne si predstav hlasku "Doslo k chybe. Spustte video znovu kliknutim na tlacitko Prehrat." A muzes klikat do zblbnuti stejne to nenabehne.

V minulosti se tento problem take u mne objevil, a skutecne to nabehlo, treba na potreti ale nabehlo... Tentokrat bozehul nic.

Stejna situace na trech ntb. pro jistotu nainstalovan i Firefox -bez kladneho vysledku. Test na Poda + O2(internethome) + Vodafone.

 

"Dobra" je i jejich podpora na strance se pise cit.: "Podpora pro internetové prohlížeče

Důležitá zpráva pro uživatele prohlížeče Internet Explorer 8 nebo 9: tyto verze již bohužel nejsou podporovány. Prosíme, aktualizujte si Internet Explorer na nejnovější verzi nebo použijte jiný prohlížeč, jako je například Google Chrome"

Ale vzdyt chrome to uz davno nepodporuje(tusim pro silverlight?) je videt jak maj aktualni info a zajem podpory.ZDE

 

Pripada mi, ze sluzbu jen tak nejak lepi na kolene jen aby se nereklo, ze taky nemaj tuto moznost jako konkurence...

Delaji spis samozrejme na projektech s kterych neco tece -pardon co generuje zisk.

 

Mne se tedy prihlasit zobrazuje normalne, a pak dojde k chybe jak pisu...

Jede to tedy nekomu na ntb/PC - Explorer/Firefox ?

Jestli to treba neni jen lokalne ja treba z O-va. Diky za postrehy a info. dale/

To vypadá spíše na problém silverlightu.

 

Chrome to podporuje, jen musíte umět nastavit na něm silverlight.

 

Teď už to prodávají i samostatně, asi se od toho nějaký zisk očekává. A navíc to zvyšuje výhodnost (konkurenceschopnost, atraktivnost) nabídky DTV od UPC.

 

Mě to jede v IE a FF co mám nainstalovaný. A není to lokálně. Kamarád co bydlí v Ostravě v Běláku hlásí, že mu to také jede.

 

ve složce C:\Programdata\Microsoft\PlayReady přejmenuj mspr.hds na mspr.hds.old a restartuj PC. Pak by to mohlo jet. To v případě, že používáte windows 7 a novější. Budete si muset zobrazit skryté složky a nebo nakopírujete odkaz do adresního řádku v exploreru.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně stejný problém ve stejném čase .Zkoušel jsem vše a nic .Na upc mi řekli že to je compem což není !takže máme asi smůlu Zdravím

Jestliže se nezobrazí přihlásit, tak to večer zkusíl z T-Mobile ADSL. Nikoho s O2 po ruce bohužel nemám.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problém vyřešen, už mi to jde i přes připojení od O2 :D

1.Nástroje

2.Možnosti Internetu

3.Připojení

4.Nastavení místní sítě

5.Server Proxy nastavit na: 185.28.193.95 port 8080

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.

 

ve složce C:\Programdata\Microsoft\PlayReady přejmenuj mspr.hds na mspr.hds.old a restartuj PC. Pak by to mohlo jet. To v případě, že používáte windows 7 a novější. Budete si muset zobrazit skryté složky a nebo nakopírujete odkaz do adresního řádku v exploreru.

 

Perfektni, vyreseno.

Ja to uz myslim nekde videl, asi tu na foru, ale jelikoz sem nemel problem, tak jsem tomu nevenoval pozornost a zapomnel nato.

Necekal jsem tak rychle pomoc zde, a chtel to nechat na zitra, ale nedalo mi to a vida vyreseno. No vono kdyz se vi kam sahnout...

... a staci jen restartovat ten ktery prohlizec...

Pokud nekdo dela sem tam nejake zasahy do syst. nema problem , ale je fakt, ze jsou uzivatele co budou chvili tapat.

Jen fakt skoda, ze jejich reseni neni trochu vic na urovni.

 

Takze, jeste jednou diky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není zač :) bohužel toto je problém silverlightu :-/ Jo už to tu párkrát bylo, párkrát ode mne, ale úplně původně to psal někde někdo jiný, já jen díky tomu zprovoznil u známé.

 

Není zač a přeji ničím nerušené zážitky při sledování pořadů či filmů z MyPrime. A o to přeci jde!

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...