Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník

No, ako nebiem, laptom nemam, je to normalna skrina, AMD Athlon 2,05 stvorjadrovy s integrovanou ati radeon grafikou, ssd disk, 8gb ram, kde proste s nicim nie je problem, len s tymto... tak neviem...

 

este jedine ze by na to nebola grafika stavana, ale zda sa mi to divne... taky isty trhany pohyb ma aj stary laptom na ktorom som to skusal...

 

Tebe to ide plynulo ako v telke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník single

Mě to hraje úplně perfektně. Grafiku taky nemám nijak zázračnou, nějaká ATI HD6450, procesor i5, Windows 10. Nemůže ti to dělat ovladač grafiky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No idem odskusat inu grafiku, teda nepouzit integrovanu ale cez pci zapojit dalsiu, len ma to stve, ze to je taketo... Musim to odskusat este aj u niekoho ineho v okoli, ze ci to nie je problem na svk, ale o tom pochybujem...

 

Tak uvidim ako s dalsou grafikou, snad to pomoze, inak si to neviem predstavit...

 

A ovladac grafiky mam aktualny, tak v tom by to nemalo byt. Neviem ci je tam rozdiel este medai win7 a win10, ale nemyslim ze v tom by mal byt problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Iviiik

Dobrý den :-)

 

Bude nějaká změna, co se týče přehrávání mimo území ČR, momentálně jsem v Americe a ráda bych se dívala na TV, ale bohužel nemůžu :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Iviiik

To zkouším, ale zatím neúspěšně. Nějaká rada? Zkouším Hola addon do firefoxu, ale zatím mi to nepomáhá.

 

 

Tak se mi podařilo udělat VPN, ale teď když se snažím přes Firefox či Android spustit TV, píše mi to že došlo k chybě a video nelze momentálně přehrát :evil: Tátovi v ČR to šlo, co jsme nedávno spolu mluvily, tak nevim kde je problém :scratch::(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Iviiik
Je třeba použít VPN s IP adresou v ČR (obvykle Praha, Brno). Může se ale také stát, že ta adresa je známá a blokovaná.

 

Ukazuje mi to že jsem v praze, nastavila jsem to dle stranky ceskevpn.cz nebo tak nějak, ale očividně ta IP nefunguje porad tak jak bych chtela no...

 

Do routeru se mi moc hrabat nechce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...