Přejít na obsah

Naladění programů v LG smart TV se set top boxem


Návštěvník Rixo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Rixo

Mám LG smart TV (55SK8000) a set top box (hd mediabox). Chtěl bych mít v TV naladěné programy, abych mohl listovat programem přímo v TV. Ale TV nikdy nic nenaladí, už jsem zkoušel různé kombinace nastavení. Takže zatím jediný způsob jak procházet program je přímo přes set top box. Ale naladit programy do TV by mělo jít, že ano? Máte někdo nějaký tip, co vyzkoušet? Googlil jsem, ale nalezl jsem jen rady ohledně CA modulu, což se mě netýká. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Mediaboxu propoj anteni kabel do TV. V TV dej hledaz klasicky programy na antenu a hotovo. Kdyz budes chtit klasickou TV nemusis zapinat Mediabox, pripadne pokud chces Mediabox zmenis akorat vstup v TV napr HDMIa zapnes settopbox. Tak to mam ja a funguje to bez problemu.

  • -
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rixo

Paní z tech. podpory mi to už vysvětlila. Můžu si do TV buď naladit nějaké základní programy, protože zbytek tv nerozkóduje a tedy spíš dál procházet program jen přímo přes set top box nebo si místo set top boxu pořídit ca modul, naladit do tv všechny programy, ale tím se vzdát zpětného zhlédnutí a videotéky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník chikula
On 12/11/2018 at 6:03 PM, tomus napsal:

Mám to stejně v TV mám naladěnou základní nabídku v DVBT (ladění anténa) a na zbytek koukám na set-top boxu.

Můžu se zeptat - TV LG smart jsem zprovoznil, základní nabídku v DVBT jsem taky naladil, a zbytek koukám přes HDMI na STB. Jedná se mi o HBBTV - finguje pouze na kanálech té základní nabídky z DVBT - na HD kanálech sledovaných přes STB prostě to červené tlačítko nefunguje. Je to normální, nebo mám něco špatně propojené, nastavené? Děkuju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...