Přejít na obsah

Nova chce od prázdnin znemožnit přetáčení reklam u streamingových a catch-up služeb


Návštěvník Jana P.

Doporučené příspěvky

Návštěvník William_

Diváka nezajímají kecy že je reklama živí, když si chce večer sednout k TV a pustit si kvalitní film tak rozhodně nebude chtít sledovat každou hodinu povinných 12 minut reklamy. Však žijeme v 21.století proboha to se fakt Nova a Prima snížili k tomuhle? Tak i tak si divák najde cestu jak tuto hloupost obejít a sledovat filmy bez reklam o to strach nemám a snad to dobře dopadne 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
 

Diváka nezajímají kecy že je reklama živí, když si chce večer sednout k TV a pustit si kvalitní film tak rozhodně nebude chtít sledovat každou hodinu povinných 12 minut reklamy.

Jestli neni schopen se smirit s tim, ze v komercni televizi ty reklamy proste byt MUSI, tak at si ten film pusti z jineho media. Ve 21. stoleti je moznosti vic nez dost.
A kdo ten film proste musi-a-musi-a-musi mit jedine z televize a jinak ne-a-ne-a-just-ne, ten se proste musi smirit s tim, ze TV z tech reklam zije. Tecka, konec diskuse.

Tim ovsem nijak nerikam, ze souhlasim s trapnymi pokusy o zakazy a prikazy, o kterych je tenhle thread.
To je uplne stejna a nikamnevedouci kravina jako ochrany proti kopirovani CD, DVD regiony, apod.

 

Proto se na film, který si chci užít, dívám na zpětném zhlédnutí.

Ne.
Proto se na film, ktery si chci uzit, divam z vysoce kvalitniho ripu s PUVODNIM formatem obrazu neoriznutym na 16:9.
A muzu prehravani ovladat ovladacem od TV jak jsem zvykly a ne kdovijak nablblym zpusobem, ktery si nejaky vyvojar/produktak pro me nachystal.

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Diváci nesledují reklamu aneb skupina Nova jako iniciátor nebo brzda dalšího vývoje

https://www.lupa.cz/clanky/divaci-nesleduji-reklamu-aneb-skupina-nova-jako-iniciator-nebo-brzda-dalsiho-vyvoje/

 

Je tam k tomu zajímavá diskuze.

"Mne nezajima, kde televizni stanice berou na svuj provoz penize, zrovna tak ,jako je nezajima, kde bere penize obcan na zakoupeni televizoru ke sledovani tech sracek co tam davaj."

atd., atd. ....

Má-li divák v úmyslu sledovat pouze autorské dílo a vynechávat veškeré vsuvky od vysílajícího subjektu, je jeho svatým právem tak učinit. Diváka totiž naprosto nezajímá, z čeho je konkrétní televize placena, zajímá ho pouze její program, ze kterého si vybírá. Nabízí se analogie kupříkladu s tím, že mne nezajímá, jak je placen místní pekař, chci od něj jen rohlíky a chléb. 

Upraveno uživatelem Ivo Mašek
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Né, že bych nechtěl. Jídlo je nejdražší položkou, takže bych ušetřil majlant.

Nikdy jsem ale nezažil, že by mě pekař k čerstvému pečivu nabízel k povinnému odběru několik kusů včerejších, nebo předvčerejších rohlíků. S poukazem, že aby netratil, musí mu to někdo zaplatit.

Nežiji v izolaci a všechny lidi, co znám, doslova nenávidí reklamy ve filmech. Buď přepínají jinam, nebo jdou do ledničky pro něco dobrého, nebo jdou na balkón si zakouřit. Postupem času také pozoruji, že výrobci reklam se už ani nesnaží o to, aby reklama měla nápad, vtip a tak podobně. Vyrábí jednu sračku za druhou. A zároveň dobře vědí, jak to diváci nenávidí. To vědí i provozovatelé televizí, které jsou tzv. zadarmo. Není to vůbec normální.

Odporuje to mé filozofii: Žij a nech žít.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně reklamy na TV Nova a spol. v podstatě nevadí - už si ani nepamatuji, kdy jsem jejich pořad naposledy viděl. Popravdě řečeno - kdyby tyhle stanice dneska skončily, poznal bych to asi jen podle chybějícího EPG 😊

Bohužel, reklamní bloky jsou i v programech, které sleduji nejvíc, a to dokumentární kanály typu Discovery a i ve sportovních, jako Eurosport. Na druhou stranu, alespoň mám, stejně jako vaši známí, čas se jít vych... eee... vyčůrat 😉

No a filmy a seriály mám vyřešené jinak - a bez reklam.

Abych to uzavřel - já chápu, že provoz TV stanice něco stojí a že její majitelé taky chtějí vydělávat a že reklamy jsou důležitým zdrojem jejich příjmů - ale co je moc, to je moc. A když ani kvalita vysílaných pořadů za ten ztracený čas nestojí, najdu si holt jiný způsob.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem sledoval 24h Le Mans na Eurosportu a co předvádějí s reklamními bloky to už je opravdu extrém. Reklamu ještě chápu, ale ty zbytečné vteřiny jinglů, předělů, upoutávek a nesmyslů delších než samotná reklama je na hlavu.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Za mne snad jen tolik, ze si nejak nevybavuju, kdy naposledy jsem na novu prepnul jinak, nez pro zajimavost, a netrpim pocitem, ze bych mel potrebu si z jejich kanalu neco prehravat zpetne.
(A zpetne teda leda s horizon go, pokud se to kvalifikuje, cihlu nemam a nechci, a malej STB sice mam, ale ciste jako zalohu, a zapinat ho kvuli tomuhle... asi ne).

Takze by mi ve zpetnem shlednuti programy novy nechybely. A v zasade ani v EPG a v multiplexech... mozna trosku, ale neoplakaval bych je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...