Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Sparrow napsal:

Díky za připomenutí @kautskym@Technikus, kouknul jsem FA co mi včera přišla a ejhle, je to tam. Viz screeny níže. 

Místo 58Kč to mám za 151Kč a tolik asi k "Trvalé slevě" 75% vs 53% @Martin - Vodafone 😞

 

Tak příští týden volám, že nesouhlasím a pokud na retenci nevymyslí cenu +- 10kč té původní tak se zařídím podle toho co jsem psal tady . 

 

vdf_new_tarif_1.thumb.jpg.8fbd8485ccc3247aa1988a026bf7d04f.jpg

 

vdf_new_tarif_2.thumb.jpg.1fc3eefffc0805d121cfcf3298289d2c.jpg

Ty kráso to je teda velké zdražení !!!  Já to mám stejně jako ty já mám pouze u klasiku tematicky balíček sport  16 dnem mě přichází vyúčtování sem zvědavý jestli tam něco bude ohledně převodu 

před 5 hodinami, Technikus napsal:

No tak to je sakra skokové zdražení. 

Vůbec tam ani nevidím, co vlastně dostaneš? Základní nabídku a 2 balíčky? Původní Darwin Mini je v nové podobě co? 

 

Co potom budu mít já u tarifu TV Komplet, když mám aktuálně "trvalou slevu 55%" , pokud Základní nabídka při internetu  stojí 150 Kč a ALLinONE 620 Kč, tedy 770 Kč za všechno? Mám počítat 500 Kč a víc a sleva zůstane, ale o x procent se její výše sníží? 

Darwin už není ani v aktuální nabídce programy z Darwina mají v základní nabídce aktuální :)) proto on má velký zdražení ... 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Darwin je tam z dob kdy UPC dávalo ke kombinaci TV + NET + TEL balíček zdarma.  Který šlo myslím každý rok změnit. 

Tak jsem přítelkyni pořídil zvířátka 🙂 No a když se odstěhovala tak jsem si to chtěl změnit na balíček SPORT.

Jenže tehdy udělali osekané balíčky MINI, ale shodou okolností tenkrát zdražili a tak jsem šel vyjednávat.

A nakonec to dopadlo tak, že jsem dostal balíček SPORT s 100% slevou protože v mini verzi chyběli kanály ES na které jsem jedině koukal. 

To že mi tak nechal i ten DARVIN jsem zjistil cca před 2 lety.

 

Ale jak jsem psal v tom příspěvku minule, koukám na cca 5 kanálů ( ČT24, ČT4, ES1 a 2 a jako kulisu seriály NOVA FUN)  kvůli tenisu a snookru jsem si pořídil ES player. 

A na to můžu koukat na kus koaxiálu vytaženému z okna ( odzkoušeno )  a u nás na adrese je O2 optika 250 / 250 za 400,-

Jedinej problém bude IP adresa. kvůli VPN nemůžu být za x NATy 😞 ani nepotřebuji pevnou IP stačí veřejná. To ještě musím vyřešit.  

 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Sparrow napsal:

Ten Darwin je tam z dob kdy UPC dávalo ke kombinaci TV + NET + TEL balíček zdarma.  Který šlo myslím každý rok změnit. 

Tak jsem přítelkyni pořídil zvířátka 🙂 No a když se odstěhovala tak jsem si to chtěl změnit na balíček SPORT.

Jenže tehdy udělali osekané balíčky MINI, ale shodou okolností tenkrát zdražili a tak jsem šel vyjednávat.

A nakonec to dopadlo tak, že jsem dostal balíček SPORT s 100% slevou protože v mini verzi chyběli kanály ES na které jsem jedině koukal. 

To že mi tak nechal i ten DARVIN jsem zjistil cca před 2 lety.

 

Ale jak jsem psal v tom příspěvku minule, koukám na cca 5 kanálů ( ČT24, ČT4, ES1 a 2 a jako kulisu seriály NOVA FUN)  kvůli tenisu a snookru jsem si pořídil ES player. 

A na to můžu koukat na kus koaxiálu vytaženému z okna ( odzkoušeno )  a u nás na adrese je O2 optika 250 / 250 za 400,-

Jedinej problém bude IP adresa. kvůli VPN nemůžu být za x NATy 😞 ani nepotřebuji pevnou IP stačí veřejná. To ještě musím vyřešit.  

 

Darwin mini už nebudeš mít to už bude zrušeno jelikož už nemůžeš přepínat jiných tematicky balíčku . Zůstane ti pouze základní nabídka a balíček sport ty to máš za 320 Kč sleva 53% -     150 Kč hlavně že zůstanou nám ty trvale slevy taky mám slevu balíčku sport 🙂👍 myslím si že to budu mít také stejné jako mám já ale myslím si že budu platit víc jelikož já mám TV klasik 9% sleva to vypadá na  cca 320kc na 290 Kč  🙂🤔 plus pronájem boxu ach jo 70 Kč 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petr-000ale podle screenu co udělal @Sparrowto vypadá ze dostane pouze základní TV za 151 Kč bez balíčku sport stud jen základ , protože by tam jinak napsali ze dostane balicek sport s trvalou slevou 100% což tam není 😳

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, kautskym napsal:

@petr-000ale podle screenu co udělal @Sparrowto vypadá ze dostane pouze základní TV za 151 Kč bez balíčku sport stud jen základ , protože by tam jinak napsali ze dostane balicek sport s trvalou slevou 100% což tam není 😳

On ta má napsáno dole že setobox a další služeb se nic nemění ...... To znamená že mu to zůstane balíček sport 

před 14 hodinami, Sparrow napsal:

Na Darwina jim prdím. Ale základní a sport balíček mi vyjde na rovných 300,-  😞 Tedy pokud tam není něco skrytého.  CA modul mám svůj. 

Nebudeš platit sport balíček  máš to jasně napsané že další služby se nic nemění přečti si to pořádně tu informaci 🤣🤣🤣

https://www.vodafone.cz/muj/gm/vtv-zmena

Zkus se tam přihlásit možná tam uvidíš víc když jsi už migrační vlně 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak už jsem  na to přišel. 300 je za základní a sport balíček S SLUŽBAMI Vodafone mám NET i mobil.

A automat na převod starých TV tarifů evidentně neví že mám ještě internet a mobil. Tak to už chápu tu "slevu" přes 50% které mi dají cenu přes 50% ceny 😞

Níže je nabídka co dostanu 😞 Takže o 100 dráž a bez sportu 😄 OK

 

 

image.thumb.png.fabdaaef075a6aca9d57d7245521456a.png

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Sparrow napsal:

Aha, tak už jsem  na to přišel. 300 je za základní a sport balíček S SLUŽBAMI Vodafone mám NET i mobil.

A automat na převod starých TV tarifů evidentně neví že mám ještě internet a mobil. Tak to už chápu tu "slevu" přes 50% které mi dají cenu přes 50% ceny 😞

Níže je nabídka co dostanu 😞 Takže o 100 dráž a bez sportu 😄 OK

Proč tam nemáš v novém řešení napsané i balíček sport 😯😯 🤔🤔

Sport balíček ti zůstane když tam bylo napsáno že se nic nemění služby 

Myslím si že to nové řešení je pouze ohledně tarifu proto tam není napsáno ohledně balíčku sport !!!! Je to pouze tarif služby nemají nic společného !

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají to nějaké zmatené, ne?

Bych čekal, že ta stránka je připravena na převod služeb a ukáže používané služby do teď a co nová alternativa se zachováním skladby programů či balíčků. Za kolik vidím, ale nějak zapomněli na ty balíčky? 

Nově by tedy mělo být z TV Klasik + Darvin + Sport za 57 Kč měsíčně Vodafone TV + Sport, 151 + 150 = 301 Kč?  Nebo kam se jim vytratil Sport? Darvin chápu, jak jste psali, že už je součástí základní programové nabídky. Nicméně je vůbec možné z 57 Kč přejít na 301 Kč? To je jak kdybych dal auto do servisu s odhadovanou částkou 5 tisíc, ale výsledná částka by byla 30.

Proč je vůbec ta základní programová nabídka nabízena za 151 Kč, když oficiální stránky mají uvedeno 150 Kč? 

image.png.796f99e306b868825a5efffe61e618b6.png

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...