Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

No já mám TV Klasik + Sport + Darvina ( i když jsem ho chtěl kdysi zrušit ) pevnou linku ( telefon v krabici ) a internet 250 / 25. Za myslím 425,- 

Pokud se něco bude měnit extra nepříjemně, tak vzhledem k tomu, že koukám na cca 4 kanály  a ze sportu na Eurosport který si stejně ještě platím ES player ( za cca 600 ročně, je to "zadarmo" ) tak sice mne bude mrzet opuštění  kabelové TV ale můžu se koukat přes anténu a na ES přes PC.

A za 400 si nechám udělat od O2 optiku 250 / 250 , to využiju více 😄 i když Eurotel nesnášim  😞

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trvalá ale do kdy? Ne náhodou do jakékoliv změny tarifu, ať už u internetu, TV, eventuálně hlasových a datových SIMek? 

Já mám historicky retenční cenu a ta se obávám je sjednaná do jakékoliv změny. Já však vlastně nic měnit nehodlám, je to ze strany Vodafone a tak nechť přijde s nějakou nabídkou. Buď se dohodneme a nebo ne.

Podle aktuálního ceníku Vodafone z 12.3.2024 byly ceny TV Klasik, Komfort a Komplet viz ceník níže. 

image.png.1187523a37cdc26c979837316e16d28f.png

 

Jakou však vykouzlí cenu z Vodafone TV - tarif za 150 Kč/měsíčně k pevném internetu + TV balíček ALLinONE za 620 Kč/měsíčně = 770 Kč, aby byla programová nabídka a služby okolo jako např. Voyo, HBO Max apod. zachována proti mému aktuálnímu TV Komplet a nebyl to nesmyslný příplatek navíc? 

image.png.aac91911e757bdd27e485f0ad0f2f310.png

 

 

EDIT  18:19

Tak jsem trošku pogooglil a heleme se na některé Vodafone podmínky 

Zákazník o slevu dle těchto podmínek nenávratně přichází v případě, že na příslušném Tarifu dojde k omezení či přerušení služeb (např. z důvodu prodlení s úhradou Vyúčtování). Zákazník dále o všechna zvýhodnění nenávratně přichází v případě deaktivace pořízeného Tarifu, např. i při změně Tarifu na jiný.

 

V Samoobsluze vidím

image.png.f3429bcd54e32c22affc6a5a0defd90d.png

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak koukám tak můj Klasik s Premium boxem a Darwinem za 350 Kč není moc pod současnou ceníkovou cenu, takže zdražení by nemělo být velké. Spíše aby nezrušili ten 50 Mbps internet se slevou 100 procent, který mi dali k Vodafone tv aby měl box konektivitu, ale jde používat i normálně.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kautskym ty myslíš že budou převádět všechny zákazníky nebo jen některý myslíš že zůstane zákazníkům i trvale slevy    

Technikus sem zvědavý jak to celé vymyslí Vodafone pak budou naštvaný zákazníky a  desítky  odejdou 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč se od pátku ptáš pořád na stejné či podobné dotazy? 

Změna se týká pouze zákazníků, kteří využívají původní tarify Vodafone TV Klasik, Komfort nebo Komplet.

Pokud tam spadáš, dřív nebo později dojde ke změně. Na co a za kolik nevíme. Víc budeme vědět, až to někomu nabídnou oficiálně 

 

Podle tohoto 

Jak se dozvím, že změna již proběhla?

Jakmile vás převedeme na nový tarif, hned vás o všem budeme informovat. Změnu vám potvrdíme v samoobsluze a aplikaci Můj Vodafone v části Zprávy z Vodafonu .

To vypadá, že možná to ani nikdo moc konzultovat nebude. Změní to a pak s se o tom dozvíme? Tzn ani v onom vyúčtování to předem nebude? 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by sis dal tu práci a podíval se na předchozí stránky, nikomu ta stránka po přihlášení zatím nic nenabídla. 

Zřejmě je tak stránka/odkaz připraven dřív než samotný proces převodu. Kdo ví, kdy ty migrace začínají... 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   2 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...