Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Rychlost kam? Zmer si rychlost stahovani z ftp://ftp.karneval.cz je tam testovaci soubor, pripadne do CZ internetu ftp://ftp.linux.cz a zahranici, treba ftp://ftp5.gwdg.de

 

Tak z karneval FTP to jede rychlosotí 100KB/s a z toho zahraničního nějakých 25KB/s. Normální rychlost by měla být 500-600KB/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upload mi frčí v pohodě, ale donwload je místo 5Mbit na 1Mbit a o z ničeho nic. S ničím sem nic nedělal a najednou chci něco stáhnout a vleklo se to jako šnek. Volal sem na zákaznickou podporu a tam mi řekli že je vše ok, tak nevím co může být špatně..vše jsem i resetoval.

Taky jsem volal zak. podporu . Nejdřív něco mleli o virech, icq, restatu pc, restaru modemu a podobne pak zapli monitoring modemu. Po druhem tel. rozhovoru už ke mne poslali technika , že prý see nato podívá že u nich je vše OK. Ma prijit 27.7. tedy zitra . tak sem zvedav co ten "odbornik" zjisti ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

jsem z Brna a poslední dobou pozoruji zhoršení pingu do zahraničí (které je závislé na denní době) a nějaké problémy s aplikacemi, které požadují MTU 1500 bajtů, problém může být i jinde než u Kranevalu, tak bych potřeboval od někoho vědět, jaká hodnota MTU byla před tím. než do toho začlo UPC vrtat (dřív jsem problémy neměl, takže jsem to nějak nezjišťoval)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Co se divite UPC si dela konektivitu ve vlastni rezii az do USA. Pak to vypada s pingama jak vypada.

 

Karneval kupoval konektivitu od Tiscali, Level 3 a Interoute. U tehle ISP diky jejich velke pateri na optice v radech 10 Gbitu neni s rychlostma a pingama zadny problem.

 

No nelze predpokladat diky politice UPC, ze by se to nejak vyrazne zlepsilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Co se divite UPC si dela konektivitu ve vlastni rezii az do USA. Pak to vypada s pingama jak vypada.

 

Karneval kupoval konektivitu od Tiscali, Level 3 a Interoute. U tehle ISP diky jejich velke pateri na optice v radech 10 Gbitu neni s rychlostma a pingama zadny problem.

 

No nelze predpokladat diky politice UPC, ze by se to nejak vyrazne zlepsilo.

 

. . . co se s tím dá dělat, předpokládám že vyplnění dotazového formuláře na stránkách karnevalu nepomůže :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Taky posledni dobou mivam docela casto vypadky, vetsinou tak do 10 minut. Taky se casto stava ze mi stranky napisou "stranku nelze zobrazit", ale po obnoveni uz je to OK. To vubec nebyvalo. Jinak kdyz date tracert i na ceskej server tak se tam vyskytuje IP ktera patri UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

MTU je v pořádku, maximální velikost 1500-28 (velikost hlaviček protokolů IP a ICMP) je 1472 . . . takže hlavní problém je ping

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

tak dnes u nás v baráku vypadly všechny služby. Jistý soused, notorická <> (kupodivu mladej) ustřihal kabely, rozvaděč vyvalil ze zdi a díry zasádroval a krabici nechal na chodbě. Byl to oddálenej TAP (pro kus baráku) a krabice na chodbě mu zavazela. Co dodat..... :evil: . Asi mu ta škatulka zavazela, když chodil vožralej domů a mlátil se do hlavy.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...