Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Tak jak to tak ctu tak vubec nelituju ze jsem Karneval vypovedel uz v dubnu a presel na Bluetone ADSL Premium, mam 2000/512 agregace 1:20 a lajna drzi rychlost jako bych na ni byl sam , zadne FUP, mesicne prosvisti cca 60-80GB, verejna IP, atd... Za dobu co to mam byly 2 vypadky dopredu anoncovane emailem, v noci cca na hodinu, to vse za 700kc s dph...

 

Musis ale lidem rict ze ta cena je soucasti nejake akce jinak jsi asi prodavac ADSL protoze takova cena/pripojeni vcetne DPH neni jde o 849,- +DPH a smlouva musi byt uzavrena na 12 mesicu kdyz si pripoctes poplatky za telefon tak jsi na cene Turbo 7000 40/40GB Neverim ani tomu ze v tom agregace nehraje zadnou roli. Myslim ze jsi lhar.

Překročení limitu : bez limitu

Smlouva : 12 měsíců

Zřízení služby : 0 Kč

Další informace

Samoinstalace : zdarma

Webový prostor : 0 MB

Emailový prostor : 0 MB

Počet email-aliasů : 0

Pevná IP adresa : Ano

Modemy

Siemens A-100-I (modem, 1x USB) 0,- Kč do vyprodání zásob

DataCom XAVi 7722r (router, 4x Eth) 1100,- Kč

WELL PTI-845G (ADSL router, WiFi, 4x Eth) 2580,- Kč

Již NEPLATÍTE za pevnou linku!!!

První dvě zúčtovací období ZDARMA pro smlouvy uzavřené do 31.8.

Volání v síti Bluetone ZDARMA!

/*Pop@y/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank

Musis ale lidem rict ze ta cena je soucasti nejake akce jinak jsi asi prodavac ADSL protoze takova cena/pripojeni vcetne DPH neni jde o 849,- +DPH a smlouva musi byt uzavrena na 12 mesicu kdyz si pripoctes poplatky za telefon tak jsi na cene Turbo 7000 40/40GB Neverim ani tomu ze v tom agregace nehraje zadnou roli. Myslim ze jsi lhar.

 

/*Pop@y/

Žádné poplatky za telefon se už nepřiplácejí, jde o variantu jen internet bez telefonních služeb. Za 849 bez DPH jde o velmi zajímavou službu - neboť tam není FUP. Mám pár známých "sosalů" a nemohou si to vynachválit.

Turbo 7000 za tu cenu když jsem limitován FUPem bych nechtěl, to vysosáte za pár dní a do konce měsíce zbydou jen oči pro pláč. Zatímco s bluetone můžete sosat ostopéro furt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník graver
13.8.2006 12:00 - 15:30

byl v cele cr. No proste je zase duvod na Karneval hazet spinu :)

Pinguine, nechovej se jako dement. Prostě konstatuju, že byl výpadek - co je na tom za kydání?

btw: plošné to nebylo, tak nekydej na Karneval špínu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No plošné to bylo, stačí si přečíst příspěvky v sekci VÝPADEK SOKOLOV. A nevidim duvod, proc by se mela na Karneval hazet spina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám pocit, že poslední týden je to čím dál tím horší - dneska to vypadlo už celkem třikrát, vždycky skoro nan hodinu. Reset modemu - k ničemu, vypnutí modemu na pět minut - k ničemu, restart mašiny - k ničemu, ipconfig /renew - k ničemu. Takže chyba na druhé straně drátu. S tím se nedá fungovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem se pomalu dostal do stavu, kdy většinu dne modem nefungoval. Udělal jsem už snad všechny změny, které jsem mohl, včetně nové instalace subystému TCP/IP, přesunu síťovky do jiného slotu, změny kabelu, vypnutí modemu na 12 hodin ... a pořád nic.

 

Pak jsem se naštval a natvrdo jsem změnil MAC adresu síťovky, jakožto poslední věc, kterou jsem ještě změnit mohl. A najednou to funguje, už týden bez výpadku či poklesu rychlost ...

 

Nechápu, jen hlásím. Jinak se mi moc nelíbí, že DHCP server půjčuje adresy jen na jednu hodinu, zdá se mi to jako zbytečný traffic, nechápu, proč není IP přidělená na podstatně delší dobu, tak málo adres v tom poolu snad není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...