Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

měl jsem tu 5 techniků, z toho ten poslední tu byl dokonce dvakrát a byl v šoku, že mě zase vidí a myslel si, že si spletl dveře, a jenom jeden měl original Karneval hadry, takže ti předchozí byli asi jenom technici typu "určitě má vytažený kabel, blb", kteří jsou samozřejmě potřeba, ale když nahlásím stejnou závadu poněkolikáté a dokonce nahlásím, že by to mohlo být poškozením kabelu u dveří, kde denně chodí 20 lidí a ten kabel lámou o zeď, tak místo chlapů s vrtačkama přijel výše zmiňovaný rádobytechnik a vytáhl na mě foťák, že se to musí zdokumentovat!

to by samo o sobě nebyl takový vtip, kdyby to od té chvíle nezačalo fungovat na 100%, tomu říkám blesková oprava!

ale teď po 3 měsících zase něco, pořád obnovovat IP adresu a v 8 večer resety modemu, to není náhoda, náhoda je možná, že první 3 měsíce jsem měl 50% slevu a 50% času jsem měl výpadky, pak jsem slevu neměl, bum, všechno ok, teď jsem chtěl změnit 7M na 3M, od července mi běží výpovědní lhůta a ejhle... no, dobře, nebuďme paranoidní, určitě v Karnevalu nejsou zlí operátoři, kteří se baví klikáním na ON/OFF... ehm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Návštěvník TGM

Tak jak to tak ctu tak vubec nelituju ze jsem Karneval vypovedel uz v dubnu a presel na Bluetone ADSL Premium, mam 2000/512 agregace 1:20 a lajna drzi rychlost jako bych na ni byl sam , zadne FUP, mesicne prosvisti cca 60-80GB, verejna IP, atd... Za dobu co to mam byly 2 vypadky dopredu anoncovane emailem, v noci cca na hodinu, to vse za 700kc s dph...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník majty

mam stejny problemy, hodne casty vypadky DHCP serveru, kdyz sem volal na karneval linku tak mi rekli ze to je chyba elektriny , ze jim vypojujou nejaky trafa (LOL) tak sem volal i na tu elektrinu a tam samozrejme o nicem nevedi. no a predminulej tejden internet vypadl ve stredu a nabehlo to az v sobotu. to byl asi nejvetsi vypadek zatim. a ty mensi vypadky sou treba 4-5x tydne ... karneval uz me opravdu zacina srat. btw jsem z Kralup nad Vltavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin
mam stejny problemy, hodne casty vypadky DHCP serveru, kdyz sem volal na karneval linku tak mi rekli ze to je chyba elektriny , ze jim vypojujou nejaky trafa (LOL) tak sem volal i na tu elektrinu a tam samozrejme o nicem nevedi. no a predminulej tejden internet vypadl ve stredu a nabehlo to az v sobotu. to byl asi nejvetsi vypadek zatim. a ty mensi vypadky sou treba 4-5x tydne ... karneval uz me opravdu zacina srat. btw jsem z Kralup nad Vltavou.

 

mno ja na energetiku obcas volam a dokonce mi zaprou vypadek, i kdyz jejich tehcnici stojej pred barakem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...