Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

tak dnes u nás v baráku vypadly všechny služby. Jistý soused, notorická <> (kupodivu mladej) ustřihal kabely, rozvaděč vyvalil ze zdi a díry zasádroval a krabici nechal na chodbě. Byl to oddálenej TAP (pro kus baráku) a krabice na chodbě mu zavazela. Co dodat..... :evil: . Asi mu ta škatulka zavazela, když chodil vožralej domů a mlátil se do hlavy.........

 

predpokladam, ze uz lezi v nemocnici v sadrovem krunyri :wink:

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

2 DyEm: Celkem kuriozní zkušenost, jenže bohužel i tohle se stává. Asi se není čemu divit, kor, když o to naráží hlavou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

2 Mymak: neleží, funguju, ale sousedi ne. Prostě to akorát cinknu na Karneval / projekci. I když teda chuť byla ho aspoň odstřihnout od jeho kabelu :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě trápí ztráta paketů, která činí u 155 odeslaných paketů ztrátu 25 % (= 40 paketů). Současně jsem pocítil zhoršenou konektivitu do české sítě (u Seznamu.cz cca 42 ms místo nedávných cca 18 ms).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě trápí ztráta paketů, která činí u 155 odeslaných paketů ztrátu 25 % (= 40 paketů). Současně jsem pocítil zhoršenou konektivitu do české sítě (u Seznamu.cz cca 42 ms místo nedávných cca 18 ms).

 

Taktéž hlásím probémy, lokalita Brno, vysoké pingy a ztráta paketů cca 30-40 % :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž hlásím probémy, lokalita Brno, vysoké pingy a ztráta paketů cca 30-40 % :(

 

Este s laskou budes vzpominat na Netbox. No tedka to uplne kopli pod UPC pojede i do Prahy na jejich lince. Preju stastne nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...