Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ex

Kr.Pole

 

Pakety: Odeslané = 100, Přijaté = 100, Ztracené = 0 (ztráta 0%),

Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:

Minimum = 13ms, Maximum = 65ms, Průměr = 18ms

 

Snad to vydrží :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hal

UPC v ČR dokončilo upgrade své republikové sítě na 10 Gbps (do NIXu a mezi městy).

 

Tekze predpokladam, ze se jelo na nahradnich linkach o mensi kapacite. Ale mohlo UPC potazmo Karneval klienty informovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nyah

Mno to je sice hezký ale problémy s Aortou mám pořád. Už jsme podepsali smlouvu s kyslíkáři to si asi užijeme:( Jenže co má člověk dělat když tu nic jinýho není a na páteři ve francii z Aorty na Level3 nabíráme 50-300ms:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hal

No jo Level 3 prodava u nas Sloane a bere od nich pro sebe i konektivitu, no lidi co maj konektivitu prave pres Sloane ji nejsou extra nadseni. Netbox taky bral este minulej rok 100 mbit od Sloane, no utekl k Lambdanetu. Jako asi nejlepsi je Telia , od ni bere myslim UPC CR okruhy do Frankfurtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Level3 je dobry transit operator, Karneval pred prechodem na Aortu byl k nemu take pripojeny.

Problem je ze Aorta ma asi koupenou nedostatecnou kapacitu, kdyz se podivas na trace z levlu3

http://lg.level3.net/traceroute/tracero ... arneval.cz

tak je videt ze to nestiha v nemecku mezi l3 a aortou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nyah

Jo souhlasím Level3 je bezproblémovej žádnej jinej provider v česku s ním problémy nemá kromě UPC a Karnevalu. Psal jsem na Karneval třikrát, na UPC jednou nikdo se neobtěžoval ani odpovědět. Už došla smska že adslko prošlo technickým měřením a že to zapojí. Tak doufám že to bude lepší než Karneval. Už jsem jim poslal dopis na rozvázání smlouvy jsem zvědavej jak dlouho to bude trvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...