Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Mám od UPC tarif Fiber Power 100 a net mi nejde skoro vůbec! Zkoušel jsem snad všechno, volat na servis (tam přiznali že maji v naší lokalitě problém s kabelem či co ale výpadky trvají tři týdny, možná už dýl), byl u mě technik, který naměřil nehorázné hodnoty - GPRS bylo v tu chvíli luxusně rychlý připojení :D Přes víkendy jsou výpadky častější a velmi silné.

 

Slíbili, že na problému pracují, ale žádný výsledek není znát. Modlím se aby to vůbec fungovalo a běželo mi to těch 80+ Mbit/s, Jinak odstupuji od smlouvy.

 

Nevím, co tím UPC sleduje... jejich problém je že nabízejí něco, na co nejsou technicky ani vědomostně (to se týká hlavně pracovníků na servisním odd.) vybaveni a s prominutím ser*ou na zákazníky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem zakládat další z mnoha témat nefunkčnosti UPC.. jen jsem přidal svoji zkušenost z jiné lokality než je Brno. A 120Mbit nemám, protože asi tato lokalita víc nezvládne.. nebo nevím, ale ani jsem si to nemohl objednat jelikož na stránkách v nabídce 120Mbit ani neměli a nemají. A teď platím 500,-, následně za 3 měsíce budu platit cenu celou, tj. 1000,-. Ono stejně u té 120-ky je to už jedno a ta rychlost nebude nikdy dosahovat 120Mbit/s :)

 

A jestli je o 200,- levnější, o to mi nejde. Já bych se spokojil s tou stovkou, kdyby to fungovalo tak jak má, ale takhle čekám dobré 4 minuty než se mi načte stránka. O videích a náročnějších stránkách ani nemluvím - nenačtou se vůbec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám od UPC tarif Fiber Power 100 a net mi nejde skoro vůbec! Zkoušel jsem snad všechno, volat na servis (tam přiznali že maji v naší lokalitě problém s kabelem či co ale výpadky trvají tři týdny, možná už dýl), byl u mě technik, který naměřil nehorázné hodnoty - GPRS bylo v tu chvíli luxusně rychlý připojení :D Přes víkendy jsou výpadky častější a velmi silné.

 

Slíbili, že na problému pracují, ale žádný výsledek není znát. Modlím se aby to vůbec fungovalo a běželo mi to těch 80+ Mbit/s, Jinak odstupuji od smlouvy.

 

Nevím, co tím UPC sleduje... jejich problém je že nabízejí něco, na co nejsou technicky ani vědomostně (to se týká hlavně pracovníků na servisním odd.) vybaveni a s prominutím ser*ou na zákazníky!

 

Bydlím také v Kolíně II a mám Fiber Power 120 (mám balíček Kombi Komfort +) a rychlost je 114 Mbit/s. Včera večer kolem 19. hodiny byla rychlost kolem 90 Mbit/s, ale po 20.hodině se zase vrátila na 114 Mbit. Takže zatím pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...