Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník OndrejB

Od 03.00 několik výpadku, zrovna proběhl třetí. Podle toho, jak se mi seká net rádio bych řekl, že taky bude packet loss jako prase... Už mě to opravdu nebaví. Když to člověku padne uprostřed lokace ve hře, tak je to o život a hlavně o nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Je chvály hodné, že se údržba provádí plánovaně mimo špičku.

Bylo by však uživatelsky přívětivější, kdyby to uživatelé předem věděli.

 

Ha, nepůjde net, TV, ... skvělá zpráva. Aspoň se vyspím a druhý den to bude opravené, stabilnější, rychlejší ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB

Já chápu, že v tuto dobu probíhá nejvíce oprav apod. Na druhou stranu je fér to předem oznámit, i když je to v pozdních noční / brzkých ranních hodinách. Nervy jsem měl hlavně proto, že jsem v tu dobu měl ve hře speciální item, který má 3 hodinovou trvanlivost a ta ubíhá, i když je člověk offline... Takže mi cca 40 - 60 minutek propadlo, ale co už, tj život.

 

Mimochodem, na UPC.cz je stránka Výpadky služeb UPC, na které by bylo fajn informovat, pokud se provádí nějaká údržba sítě, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tubli

Ja teda mám 25Mbit UPC Fiber Power a výpadok som zatiaľ nemal. Problém mám akurát so stabilitou pripojenia a s pingami. Hrať niečo online je v podstate nemožné (FPS hry). Inak je to v Královom poli, ul. Herčíkova.

 

Prikladám pár screenshotov, ktoré boli robené večer (cca 23:10) a vtedy to ide celkom dobre.

 

20114195610.png

 

1546375604.png

 

http://imageshack.us/f/404/pingp.jpg/

Ping a tracert navrchu pre herný server, dole pre seznam.cz.

 

Pozná niekto nejaké riešenie ako zvýšiť stabilitu pripojenia prípadne znížiť ping? Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tubli

Toto sú skreeny pri serveri z Brna. Inak pozrite si ten link na imageshock, to je ping cez príkazový riadok z môjho pc. Dosť výkyvy.

 

1548156268.png

 

49073346.png

 

49073471.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...