Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník Breorn
Mám úplně stejnej problém! :(

 

Jestli Ti to zlobí, dotáhni si kabely a jestli to nepomůže, zavolej si na KC. Může to být individuální problém a zkontrolují Ti úrovně signálu na modemu. Pokud budou mimo, pošlou technika a ten to zdarma fixne. Měl jsem to samý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník

Je tu na foru nekdo kdo hraje Aion a od posledniho vikendu ma sileny pingy...mam az 1000 milisekund odezvu a tak se ptam jestli mel nekdo podobnej problem a pokud ano tak jak ho vyresil...predem diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mám úplně ten samý problém. Resp. ne se stejnou hrou, ale s šílenými pingy. Všechno ostatní jede v pohodě - rychlost stahování, načítání videí na youtube... Speedtesty taky hlásí normální výsledky až na ty pingy, které jdou to stovek a někdy i přes 1000. Nic jsem neměnil, prostě ze dne na den :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Tukancheez

965484038.png

 

Včera večer, Internet téměř nefungoval kolem 21-22hod. Zaznamenal též někdo tento výpadek včera 23.9.?

 

Dnes je stav lepší, ale stále rychlosti neodpovídají. Snad to vyřeší restart modemu.

Tarif: 30M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Poslední dobou mám v Brně Kr. Poli pořád výpadky, denně je to tak 8-10x vždycky tak minutu, občas to vypadne na pár minut. Když to jede tak to zase občas laguje takže onlie hry se skoro nedají...Router je v pohodě, to musí bejt jedině UPC, už ať je tu NEtBox :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...