Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Brno Styrice

UPC Starter

asi dva dny jedu na 1Mbit ...

 

Namereno i na UPC speedmeteru takze maj asi v Brne nejake velkej problem. A nebo uz jedou natvrdo FUP protoze jsem v posledni dobe celkem hodne natahal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes vecer prekvapive v poradku... nechci to zakriknout

 

Ano, včera to jelo dobře. Dnes od cca 18:00 opět v háji. :?

 

Dneska to je fakt vrchol...ze zahranicnich serveru 0-7kB DL... viva la 8mbit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kofis
Dnes vecer prekvapive v poradku... nechci to zakriknout

 

Ano, včera to jelo dobře. Dnes od cca 18:00 opět v háji. :?

 

stejny stav u me, brno zabovresky, vcera to jelo rano spatne, ale behem dne velke zlepseni. tesil jsem se ze se konecne neco zmenilo k lepsimu, protoze ikdyz jsem technicke problemy uz 2x nahlasoval, vzdycky mi ti hlupaci jen odpovedeli ze muj modem pracuje podle standartu, = zadny problem nemam nebo nas vas problem nezajima.

 

kamenak roku byla odpoved technicke podpory, podle ktere jsem modem umistil moc blizko dvd prehravace, a ten mi ted rusi signal takze mi spatne jede internet ... konec proste, jen delat z lidi debily!

 

dnes se ale opet www stranky vubec nenacitaji, nebo velmi pomalu. uprimne receno mi internet bezel lip pred 10ti lety na dial-up modemu, nez dnes na 10mbit pevne lince!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Brno*kohoutky jsou zase v háji.na technické podpoře zjistili,že podle nich je vše v pořádku a udělali ze mě debila.kdybych neměl od 16 ledna balíček 10M+standart+balíčky,u kterých jsem se upsal na 1 rok.tak bych šel jinam.v té době to šlo bez problémů a nebyli žádné náznaky,že by se mělo něco p....t

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabiny to stejne - vcera OK, dneska se to zase se*e

 

resil jsem to s technickou podporou ve ctvrtek (pokud vidi, ze tomu rozumite, tak z vas debila udelat nemuzou :-) -> problem pry neni ojedinely, ale nevedeli cim to je, domluvil jsem s nimi ze jim poslu nejake logy (tracert na problemove servery od kamarada ktery problemy nema a ode me at muzou zjistit, v ktere casti site se jim to se*e apod.) - zrovna jim to jdu poslat, tak uvidime

 

BTW zrovna jedu pres VPN Masarykovy univerzity - tim se vytvori tunel do akademicke site; pokud mate podobnou moznost, obejdete tim problemy u UPC ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni asi dva tydny jede pripojeni naprosto katastrofalne, misto navyseni na 19Mbps jsem rad kdyz mi rychlost kolisa nekde mezi 512 az 1024Kbps.

 

Stranky se temer nenacitaji - tenhle stav uz trva docela dlouho a zrejme s tim ani nikdo nic delat nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...