Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

sem se dovolalal na techniky UPC a po nahlášení problému s internetem a načítáním stránek v kohoutkách(zmínil sem se i o těch žabinách),technik že to předá servisákům,vzal si na mě telefon a že až zjistí,co že se děje,prý budou kontaktovat,tak sem zvědavej

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kofis
sem se dovolalal na techniky UPC a po nahlášení problému s internetem a načítáním stránek v kohoutkách(zmínil sem se i o těch žabinách),technik že to předá servisákům,vzal si na mě telefon a že až zjistí,co že se děje,prý budou kontaktovat,tak sem zvědavej

 

taky jsem kontaktoval tech. podporu, ale prez net, a bylo mi odpovezeno ze vse funguje v poradku ... pri tom net pada kazdou chvili a kdyz uz jede tak stranka se ani nenacte :evil::evil::evil: na takovou reakci me napada jen jedina odpoved :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fwefw
sem se dovolalal na techniky UPC a po nahlášení problému s internetem a načítáním stránek v kohoutkách(zmínil sem se i o těch žabinách),technik že to předá servisákům,vzal si na mě telefon a že až zjistí,co že se děje,prý budou kontaktovat,tak sem zvědavej

 

taky jsem kontaktoval tech. podporu, ale prez net, a bylo mi odpovezeno ze vse funguje v poradku ... pri tom net pada kazdou chvili a kdyz uz jede tak stranka se ani nenacte :evil::evil::evil: na takovou reakci me napada jen jedina odpoved :thumbdown:

 

Potvrzuji též problémy, načítání stránek potažmo obrázků je téměř peklo. Brno - Kamenný vrch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zacinam byt seriozne nas****j z tohohle stavu, ktery mame v centru Brna po 2 dny bez prestavky.

 

Pokud se nedokazu dostat ani na informacni system masarykovi univerzity, tak je neco dost spatne.

 

Pristi semestr jdu jen do lokality, kde je netbox a s UPC uz nikdy nechci mit nic spolecneho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zacinam byt seriozne nas****j z tohohle stavu, ktery mame v centru Brna po 2 dny bez prestavky.

 

Pokud se nedokazu dostat ani na informacni system Masarykovy univerzity, tak je neco dost spatne.

 

Pristi semestr jdu jen do lokality, kde je netbox a s UPC uz nikdy nechci mit nic spolecneho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne se taky IS MU a dalsi stranky nechtely vubec nacitat (vcera a dnes) - pritom pingy na ne bez problemu.. ted mi net nejede vubec (vsechny diody na modemu soucasne blikaji - nevite nekdo co to znamena?) (jedu ted pres wi-fi nejakeho souseda, takze jemu net evidentne jede..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba dva dny je situace naprosto desna... docela by me zajimalo cim je to zpusobene, protoze ping i rychlost jako takova je ok. Skoro to vypada jako by mel problemy jenom HTTP protokol nebo port

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...