Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník dave67
Ted mam v Brne Husovicich uz asi 3 hodiny trvajici brutalni snizeni kvality pripojeni. Tak ctvrtina paketu se ztraci a pripojeni se tim stava nepouzitelnym.

 

Toto v Zidenicich je kazdej den, od 19-22 je internet mimo, stranka nacitajici se pul minuty neni neobvykly... :cry: A k cemu me je 6 mega?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luka

ty to vidis jako stranku nacitajici se pul minuty, jenze ten net proste spadne a pak zas nejade a takhle porad dokola. Kdybych jen serfoval tak mi to tak neprijde, ale jsem nemocny , klikam a ted tohle. To jsou tam tak neschopni lidi ? Uz trva jakou dobu. No alespon teda vim ze se to deje v ruznych mestech, ALE proc ve stejnem meste to jednomu jede normalne a druhemu uplne nah***o ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1

Potvrzuju neustale vypadky, zhorsilo se to v me lokalite (Kr. pole) az ted v poslednim tydnu. Denne alespon jednou internet vypadne a nejedna se o minuty ale o hodiny.. :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezaregistroval jsem žádné výpadky (kromě problémů s DHCP na routeru Edimax, problémy s DHCP hlásí i uživatelé na svethardware)

Brno - Veveří (ul. Bayerova)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji výpadky.Asi poslední týden se neustále měni rychlost.Měl bych mít 12 Mb.Chvilkama naměřím 14Mb ale chvilkama taky 0,5Mb.Stránky se načítají špatně a blbne to.

 

Brno - Černá pole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pošlete prostřednictvím formuláře na webu oznámení této skutečnosti UPC

 

Sice dostanete standardizovanou odpověď číslo 26 jako já

Byla provedena kontrola Vašeho připojení i signálu na modemu a všechny hodnoty zcela odpovídají normě EuroDocsis.

ale alespoň budou vědět, že něco není OK a snad se tím i zabývat.

Já to už udělal - 2x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kofis

zdravim, od dnesniho rana mi upc internet neustale pada, v intervalu asi 30ti minut, vzdycky chvili jede a pak ne. mate nekdo podobny problem? (brno zabovresky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...