Jump to content

Aktualizace set-top boxu

Pavel71

Recommended Posts

Už mě to začíná štvát každé ráno váš hloupí systém mě vyhodí ze sledování filmu , že probíhá aktualizace zajímá mě proč je to každý den za tyto služby platím hodně peněz a jsem neustále otravován vaším systémem

• Optical 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal 3.0 , VTV set-top box
  • Teplice-Prosetice
  • Speedtest

• Slamb changed the title to Aktualizace set-top boxu

Dobrý den mám kabelovou verzi Vodafone TV a přístroj mám který vám nedokáži napsat protože vaše stránky mě hází tuhle chybu neustále dokola

č .  smlouvy je  90182841

Při načítání došlo k chybě

Je nám líto, ale Můj Vodafone se nepodařilo načíst. Zkuste stránku obnovit nebo to vzít od začátku z hlavních stránek .
Za případné komplikace se omlouváme a děkujeme za trpělivost.

Pro další informace nás navštivte v Centru péče nebo pro zablokování ztracené/odcizené SIM karty volejte 800770077.

https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/set-top-box-vodafone-tv/  Tohle zařízení mám

VTV set-top box

• Optical 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Teplice-Prosetice
  • Speedtest

• Help center

@Pavel71- poslal jsem váš popis ohledně těch aktualizací boxu kolegům. Obecně to prověří, tak vám tady pak dám vědět, co jsme zjistili, nebo jestli budeme technikům z vašeho zákaznického účtu. Co se pak týká té chyby v samoobsluze, to detailněji neprověřím. Doporučuji zkusit smazat historii prohlížení včetně souborů cookies. Případně to můžete zkusit v anonymním okně nebo jiném prohlížeči. Pokud by nic z toho nepomohlo, napište nám ohledně toho přes https://tam.je/forum/, abychom to mohli dál řešit. 

• -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim

Hele, magická třetí ráno… Můj box se taky probouzí, probudí i připojený displej, ukáže černobílé logo a zase usne. Teda kdyby kvůli tomu přerušil sledovaný pořad, tak bych ho asi kousnul do dálkového ovladače 🙂

• Haha 1
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6

• 4 weeks later...

Odložení nefunguje restne se to samo když koukám zpětně na nějaký film tak to pak musím vyhledat je to fakt otravný

• Optical 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Teplice-Prosetice
  • Speedtest