Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil tomus,

Doporučené příspěvky

tahle akce už skončila, ale kod lze využít do 1.6. Ted je tam Skylink s Canal+ s ročním členstvím, který má NS5 snad také

https://www.idnes.cz/premium/sluzby/skylink-premier-league-fotbal.A230322_091343_premium-sluzby_bhar?zdroj=clanek&article=.idnes&article=.A240215_140447_mediahub_bhar

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta nabídka je asi čistě pro mě když znovuobnovim členství premium. Nevím, ukazuje se mi soukromý nabídce. 

Vyzvedněte si kód na internetovou televizi Telly se 115 kanály zdarma

1.března 2024 8:59

Chtěli byste na 90 dní zdarma získat internetovou televizi Telly, která obsahuje 115 televizních kanálů včetně sportovních jako Sport 1 a Sport 2 nebo kanály Nova Sport, nově také s pátým kanálem, na kterém poběží všechny závody formule 1?

 

Není problém. Staňte se znovu členy iDNES Premium a svůj kód si můžete vyzvednout zde. Přes odkaz si můžete také členství v iDNES

  • Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Wifi modem, telefon
  • Praha 7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dostal kód na Telly před časem k nové televizi od TS Bohemia. Ale když zjišťoval, jestli by ten kód byl ještě aktivní, tak v odkazu, který mi Bohemka poslala, je jasně napsáno, že součástí nejsou kanály Nova Sport 3, 4 a 5.

Odkaz zde: https://telly.cz/ts-bohemia//

Takže jsem se na kód vybodl a zaplatil, protože jediný důvod pro přechod k Telly je Nova Sport 5.

  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...