Jump to content

Wilbur

User
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Wilbur

 1. Tak to jsme rádi Tomusi. V neděli přijdu na formule. Ale jinak konec legrace, za měsíc mi vyprší kuki na zkoušku, pak zkusím tmobile a jestli do ty doby nenastane nějakej pokrok, tak pápá. Jakože na 99% nenastane. Nejsem masochista.
 2. Přesně tak. Platím abych tu službu mohl užívat, ne abych poslouchal vysvětlování proč to nejde. Svoje problémy Vodafone přehazuje na zákazníky. Nevidím důvod proč čekat na zázrak.
 3. Díky za rady. Asi nechápete, že ty počítače fakt nejsou nejnovější, abych na nich provozoval emulátory androidu o win11 nemluvě. Nebudu se tu fakt s nikým hádat a kupovat nový stroje a kvůli tv už vůbec ne, svýmu účelu slouží v pohodě a že jsou dostačující i pro itv dokazují aplikace jiných poskytovatelů. Pro rejpaly, zatím jen na zkoušku. Takže to je celkem jasný, Nechcete moje prachy, Vase věc.
 4. Ještě jsem neviděl korporát, kde by na všechno nebyly termíny. Nechci tady přesný datum, ale +- předpokládaný čtvrtletí by si snad zákazník zasloužil. Minimálně kvůli rozhodování, jestli má smysl čekat na zázrak, nebo to zabalit hned. Pokud se přehrávání na pc týká, tam ani o termín nejde, jen o nesmyslnou restrikci. To že je zbytečná dokazujou aplikace ostatních poskytovatelů itv
 5. Takže klasika. Místo nějakých aspoň předpokládaných termínů kdy by něco z toho mohlo fungovat, když už teda za ten paskvil platíme se tu objeví Ondrova nicneříkající odpověď, kterou bude kopírovat furt dokola nejspíš ještě za rok a nesmyslný zaplevelení tematu který se týká televize, uploadem. Marnost.
 6. Martine díky za potvrzení toho co tu uvádím. Tohle přesně jsem měl na mysli. Takže si mám koupit domů i do práce nový monitory i když ty starý pořád fungujou, jo? Jak je možný, že u jiných poskytovatelů mi to funguje? Zrušit tuhle nesmyslnou restrikci je práce pro programátora předpokládám na půl dne, ale ono se z nějakýho důvodu prostě nechce. Myslel jsem, že cílem jakýkoliv firmy kromě zisku je i poskytovat služby. U vás to zřejmě neplatí.
 7. Jen bych tu chtěl shrnout celou situaci a popřípadě dostat i nějakou relevantní odpověď. Nefunguje nic kromě kabelu a cl modulu. Tablet, mobil - sekající se aplikace, když už běží tak zvuk předbíhá obraz, chromecast nefunkční. Smart tv ať už tizen nebo webos aplikace s možností zpětného zhlédnutí neexistuje. V počítači ať už doma nebo v práci nefunkční, monitor připojenej analog nebere. Mám na zkoušku konkurenci na měsíc a bez jedinýho problému tohle všechno šlape. U upc to kromě aplikace do smart tv taky fungovalo. Platím stejně a mám smůlu. A odpovědi typu děláme na tom, letos to možná bude považuju za neskutečnou drzost ze strany Vodafonu. Já totiž platím už teď. Takže pokud nedostanu nějakou konkrétnější odpověď, mizím a neděkuju.
 8. Já jsem rozhodnutej. Pokud mi nepůjde tv v práci na monitoru, jakože asi ne, končím. Dneska si naštěstí můžu vybrat, komu budu platit a za co.
 9. Zdravím. Na kanále Chuck TV UHD mám na tv LG uprostřed obrazu asi 1cm silný svislý pruh. Je i na zmenšeným obraze v tv průvodci, taže předpokládám, že obrazovkou to není. Na kanále CHuck TV v HD rozlišení nic takovýho není. Nemá někdo stejnou zkušenost? Při přehrávání UHD filmů taky žádnej problém.Používám CL modul do tv. Díky za reakce.
 10. Zajímal by mě důvod, proč wifi vůbec vypínat. Jestli finanční úspora, tak ta je mizivá. Jestli zdravotní, pokud bydlí v bytě a ne někde na samotě, je přínos dle mého názoru iluzorní. Stačí se podívat do nějaké aplikace, kolik wifin chytnu doma, a ty nikdo nevypíná. O ostatním elektromagnetickým záření nemluvě.
 11. Díky za rady, tak uvidim. Firmware mám asi novej H3.9...Ještě zkusim baterky v DO...
 12. Verzí SW tam je několik - HS_22.0.62.d nebo nastavení HS_22.0.64.b....STB po vyndání programu vždycky běžel min.15 minut...
 13. Ten klumpr je fakt za trest. Pondělí. Mám HBO3 v oblíbených. Nechci ho tam, takže dám vyjmout z oblíbených. Úterý ok, středa - je opět v oblíbených. Vyjmu, čvrtek ok, pátek - je zpátky. Přepnout program je loterie. Chci čtyřku, zmáčknu čtyřku - nic. Opět mačkám čtyřku, opět nic. Mačkám potřetí a naběhne 444 žádný program. Samo se to neustále spouští třeba 4x za den. Za tohle platit by mělo UPC nám.
 14. Díky za radu, vyzkoušeno, bohužel nefunguje. Hvězdička nezmizí, ale program se přesune na první pozici. Hlava mi to nebere. Tak oprava - funguje to. Jen se nejdřív musí vypnout "procházej pouze oblíbené". Thx.
 15. Díky za radu, vyzkoušeno, bohužel nefunguje. Hvězdička nezmizí, ale program se přesune na první pozici. Hlava mi to nebere. Tak oprava - funguje to. Jen se nejdřív musí vypnout "procházej pouze oblíbené". Thx.
 16. Zdravím Tuší někdo, jak smazat z oblíbených program kde nemám předplatný? Dal jsem ho do oblíbených když běželo promo a teď to smazání u něj vůbec nenabízí. Celý to resetovat a znovu tam datlovat 60 oblíbených se mi fakt nechce...Díky.
×
×
 • Create New...