Jump to content

Wilbur

User
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Wilbur

 1. Já jsem rozhodnutej. Pokud mi nepůjde tv v práci na monitoru, jakože asi ne, končím. Dneska si naštěstí můžu vybrat, komu budu platit a za co.
 2. Zdravím. Na kanále Chuck TV UHD mám na tv LG uprostřed obrazu asi 1cm silný svislý pruh. Je i na zmenšeným obraze v tv průvodci, taže předpokládám, že obrazovkou to není. Na kanále CHuck TV v HD rozlišení nic takovýho není. Nemá někdo stejnou zkušenost? Při přehrávání UHD filmů taky žádnej problém.Používám CL modul do tv. Díky za reakce.
 3. Zajímal by mě důvod, proč wifi vůbec vypínat. Jestli finanční úspora, tak ta je mizivá. Jestli zdravotní, pokud bydlí v bytě a ne někde na samotě, je přínos dle mého názoru iluzorní. Stačí se podívat do nějaké aplikace, kolik wifin chytnu doma, a ty nikdo nevypíná. O ostatním elektromagnetickým záření nemluvě.
 4. Díky za rady, tak uvidim. Firmware mám asi novej H3.9...Ještě zkusim baterky v DO...
 5. Verzí SW tam je několik - HS_22.0.62.d nebo nastavení HS_22.0.64.b....STB po vyndání programu vždycky běžel min.15 minut...
 6. Ten klumpr je fakt za trest. Pondělí. Mám HBO3 v oblíbených. Nechci ho tam, takže dám vyjmout z oblíbených. Úterý ok, středa - je opět v oblíbených. Vyjmu, čvrtek ok, pátek - je zpátky. Přepnout program je loterie. Chci čtyřku, zmáčknu čtyřku - nic. Opět mačkám čtyřku, opět nic. Mačkám potřetí a naběhne 444 žádný program. Samo se to neustále spouští třeba 4x za den. Za tohle platit by mělo UPC nám.
 7. Díky za radu, vyzkoušeno, bohužel nefunguje. Hvězdička nezmizí, ale program se přesune na první pozici. Hlava mi to nebere. Tak oprava - funguje to. Jen se nejdřív musí vypnout "procházej pouze oblíbené". Thx.
 8. Díky za radu, vyzkoušeno, bohužel nefunguje. Hvězdička nezmizí, ale program se přesune na první pozici. Hlava mi to nebere. Tak oprava - funguje to. Jen se nejdřív musí vypnout "procházej pouze oblíbené". Thx.
 9. Zdravím Tuší někdo, jak smazat z oblíbených program kde nemám předplatný? Dal jsem ho do oblíbených když běželo promo a teď to smazání u něj vůbec nenabízí. Celý to resetovat a znovu tam datlovat 60 oblíbených se mi fakt nechce...Díky.
×
×
 • Create New...