Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil tomus,

Doporučené příspěvky

@tomusDíky, podle všeho mají Android TV aplikaci, ale mají ji k dispozici jen pro určité modely ve store, jinak se musí dělat sideloading. To je docela otrava, i když ta instalace je jednoduchá přes adb.

Skylink začíná vypadat jako lepší volba v tom případě 🙂 Máte tam někdo zkušenosti s Android TV podporou? https://www.skylink.cz/doc/download_file/seznam_tv_pro_ltv_200203_cz-77.pdf

zde píší, že by to normálně mělo fungovat

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kautskymale jo jede to, teď jsem k tomu sedl ještě doma na svém Chromecastu a podařilo se mi to rozchodit pomocí sideloadingu, ale nechci tady dělat O2 TV nějakou reklamu, pro mě to byl jenom test, já na sport poslední dobou moc nemám čas koukat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, kautskym napsal:

zkoušeno u kamarádky na chromecast  a o2 tv 2.0 nejde 😄 

Zkoušej lépe.

Mám na Chromecast jak původní CZ app, Slovenskou app i CZ 2.0 a funguje bez problémů...

  • Premium
  • Super+
  • Sport
  • Vodafone Station
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 2. 2024 v 9:54, Martin - Vodafone napsal:

Hezký den, o zařazení kanálů Nova Sport 5 a 6 jednáme, ale zatím ještě nemám podrobnosti. Tak snad to klapne 🙂 

To je trochu alibismus že? První závody F1 budou již 2.3. To je méně než 14 dni a vy nejste stále schopni říci, zda bude Nova Sport 5 zařazena do vašeho programu??? Kdo má o F1 zájem, tak by měl přejít k O2 ihned. Nejhorší je, ze jsem před pár lety přecházel právě kvůli F1 od O2 k Vodafone a teď to budu muset zas měnit zpět. Je to únavné. Vaše tendence si udržet zákazníka je naprosto nulová. Žádná informovanost, nic. Je vám to naprosto ukradené. Nechápu to. Navíc pokud budu přecházet opět k O2 kvůli TV, změním si rovnou i internet a mobil. Odmítám mít služby rozesety u více poskytovatelů. Vám je to ale asi úplně jedno o kolik zákazníků přijďte. Musím tedy říci, ze návrat k O2 mi zas tak vadit nabude. Funkčnost a ovládání Vodafone TV bylo stejně dost tragické. Přístup Vodafonu k zákazníkovi mě vůbec nepřekvapuje. Opět “tleskám a dávám plec nahoru” 

  • -, 4G LTE
  • -, Premium 5G
  • -, ALLinONE
  • -
  • Zlenice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc se mi líbí tento boj Novy s operátory. 

Na Nově je prováděna masáž, ať si zákazníci volají operátorům, kdy bude NS5/6 zařazena ..

Ale bohužel, tady se hraje o vyšší desítky milionů, které by musel VF zaplatit. 

Nova nepřipustí vytvoření speciálního balíčku, prostě chce platit za všechny zákazníky s programy z balíčku sport.

Takže nejjednodušší by bylo přenést to na klienty. Ale co s těmi, které opravdu F1 ani Moto GP nezajímá, to mají jako smůlu a budou platit víc?

Podle mě se VF chová rozumně a snaží se vyjednat rozumný kompromis i za cenu toho, že nebude mít první závod F1. Nova potřebuje peníze za zákazníky VF, ne pár tisíc zákazníků, kteří přejdou třeba k O2.

Ví to obě strany, tak to prostě je a tlak bude ze strany Novy přes reklamu v příštích 10 dnech hodně sílit

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...