Přejít na obsah

Vodafone TV 3, 4K Android set-top box


mrzic
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Doporučené příspěvky

V 22. 1. 2024 v 11:45, mrzic napsal:

Set top box nepoužitelný.

Pouze v základní verzi, bez aktualizací, chybí funkce jako třeba Obnovení úrovně hlasitosti, nelze listovat program po stránkách. 

Po zapnutí stále vyskakuje nabídková obrazovka  - proč ? 

Zkusil jsem 5 dní, dnes jsem vrátil, návrat k předešlému modelu.

Navíc sami technici se dohadují co a jak . Každý operátor je nejchytřejší.

Původní jsem měnil ohledně zasekávání obrazu.

Dnes jde TV téměř 6 hodin v jendom kuse a ani známka výpadku, takže některé kusy fakt nepracují dobře ani po aktualizacích .

Vše svedeno na příjem wifi.

V 7. 2. 2024 v 18:14, tomus napsal:

Je tu někdo další kdo už používá tento nový set-top box TV 3 od Vodafone, jaké s ním máte zkušenosti ?

Uvažuji že bych ho vyměnil za základní set-top box pro rodiče.

Neberte si ho ... velké zklamání, dnes jsem vyměnil a vrátil se k předešlému modelu .

Set top box je nedodělaý

  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone TV Premium
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Chtěl jsem nový Box 3 zkusit a zašel jsem na prodejnu Vodafone s tím, že si ho pronajmu, vyzkouším a poté ho buď vrátím, nebo si ho nechám a vrátím dosud používaný Premium Box. S dočasným pronájmem dvou boxů by nebyl problém, ale podle pracovníka ho na prodejně vyzvednout nelze a musí se objednat výjezd technika. Je to pravda? Proč je nutný technik, když i podle stránek Vodafone "Instalace je opravdu jednoduchá. Stačí zapojit set-top box do elektrické zásuvky, propojit HDMI kabelem s TV a připojit síťový kabel k domácímu routeru (...)"?

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station, Set-top box Premium
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Citovat

Marek-26

Odesláno pátek v 17:57

Na prodejně se vydávají pro službu OTT, ale pro DVB-C musí vozit technik. Prostě to tak je 😉

Děkuji za odpověď. Znamená to, že pokud bych s Box 3 nebyl spokojený a chtěl se vrátit k Premium boxu, i kdybych si ho nechal, stejně bych musel k jeho opětovnému zapojení objednávat technika? 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station, Set-top box Premium
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou dvě možnosti. Buď si objednáte Android box jako další doplňkové zařízení, tedy Premium si necháte. Pak budete řešit jen případné vrácení jednoho zařízení. Nebo si necháte box vyměnit a v případě, že se budete chtít vrátit zpět, tak to opět znamená výjezd technika na výměnu. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 5. 4. 2024 v 17:49, rebo napsal:

Chtěl jsem nový Box 3 zkusit a zašel jsem na prodejnu Vodafone s tím, že si ho pronajmu, vyzkouším a poté ho buď vrátím, nebo si ho nechám a vrátím dosud používaný Premium Box. S dočasným pronájmem dvou boxů by nebyl problém, ale podle pracovníka ho na prodejně vyzvednout nelze a musí se objednat výjezd technika. Je to pravda? Proč je nutný technik, když i podle stránek Vodafone "Instalace je opravdu jednoduchá. Stačí zapojit set-top box do elektrické zásuvky, propojit HDMI kabelem s TV a připojit síťový kabel k domácímu routeru (...)"?

na to není potřeba výjezd technika . 

Zapojení je stejné, zbytečně se bude platit výjezd .

Jedna věc ovšem je nutná - Box 3 je ne IPTV pokud máte předešlý box přes koax kabel, je technik opravdu nutný.

V 8. 4. 2024 v 12:49, Marek-26 napsal:

Jsou dvě možnosti. Buď si objednáte Android box jako další doplňkové zařízení, tedy Premium si necháte. Pak budete řešit jen případné vrácení jednoho zařízení. Nebo si necháte box vyměnit a v případě, že se budete chtít vrátit zpět, tak to opět znamená výjezd technika na výměnu. 

Npodsouvejte tu blbosti. Technik není potřeba .

  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone TV Premium
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MausNepodsouvám, píši fakta, psali jsme tu o DVB-C. Technik je tedy potřeba. Na adresu, kde je DVB-C by neměla přijít OTT služba. Naopak Vy tu píšete zavádějící informaci, v případě samoinstalace je doručení zařízení zdarma. A to, že Vodafone toho technika platí je irelevantní. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...