Přejít na obsah

Obnova zrušeného telefonního čísla


Doporučené příspěvky

Dobrý den, měla jsem u Vodafonu telefonní číslo, které jsem ale v poslední době nedobíjela, simku jsem měla ve starém mobilu. Číslo mám zadané úplně všude, takže mi na nej chodily různé sms, recepty nebo jsem přes číslo potvrzovala hesla k různým mým účtům na soc. sítích, v bance atd. Ještě v listopadu 2023 číslo fungovalo, dnes jsem bohužel zjistila ze už je zrušené. Používala jsem ho více než 10 let, je nějaká možnost číslo obnovit? Zaplatím jakýkoliv příplatek, cokoliv, bez čísla jsem bohužel ztracená, pokud bude potřeba se někde přihlásit nebo něco řešit… Moc děkuji za odpověď a pomoc.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Krnov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Překvapuje mě že když to telefonní číslo bylo pro vás tak důležité, že jste si nevšimla nějakých upozorňujících SMS od Vodafone na konec platnosti SIM karty a kreditu na ní,

pokud tedy nějaké SMS s předstihem chodí u Vodafone karty jsem se zatím do takové situace nedostal, ale třeba u SIM karty od T-Mobile mi končí platnost kreditu za 10 dní a žádné upozornění zatím nepřišlo.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jiřinka Co nejdříve kontaktuj operátora a na číslo se přeptej. Pokud ho zrušil a pustil znovu do oběhu pro někoho cizího, máš totální smůlu. (nicméně pokud je zrušené a má nějakou "vnitřní dobu hájení", je možné, že ti ho stejně nepustí). Začal bych u toho operátora, pak se dá přemýšlet, co dál. Možná by pomohlo stavit se na prodejnu s tou původní SIM kartou (ale to je jen má spekulace, jak bych to zkoušel já).

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to telefonní číslo ještě v listopadu 2023 fungovalo, tak nově v oběhu ještě určitě nebude, vzpomínám si že tady někdo podobný problém také řešil a byl od podpory Vodafone odkázán kontaktovat operátora.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomus: Po 12 měsících u Tmobile by mělo dojít jen k zablokování odchozích hovorů. Po dalším měsíci se zablokují i příchozí hovory. Ke konečnému nevratnému zrušení účastnické smlouvy dojde po 16 měsících.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jiřinka Ještě jsem ve fóru našel jeden skoro dva roky starý příspěvek na podobné téma:

https://www.techforum.cz/topic/60804-reaktivace-sim-karty/

 

@Ivo2003 díky, všiml jsem si v minulosti, že v Můj t-mobile je možno kartu dobít ještě asi tři měsíce po její deaktivaci, jinak mám od t-mobile ještě jednu kartu, které vypršela platnost teď v prosinci a žádná SMS nepřišla, tak si říkám že operátoři snad ty naše peníze ani nechtějí, když se neumí ozvat a upozornit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...