Přejít na obsah

Obnova zrušeného telefonního čísla


Doporučené příspěvky

  • Centrum péče

Dobrý den, @Jiřinka, obnovit můžeme jen číslo, které není anonymní (to znamená, že jste měla na zákaznickém účtu vyplněné osobní údaje - jméno, příjmení a adresu). Zrušenou předplacenou kartu pak můžeme obnovit do 3 měsíců od její deaktivace 🙂 Můžete nám ohledně toho napsat na e-mail socialmediacz@vodafone.com, podíváme se na to s vámi 🙂 

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, 

 

mám uplne stejny problem. Ziji v zahranici a ceske cislo od Vodafone jsem prevedla na kredit, kdy jsem jeste v rijnu dostavala smsky a od listopadu SIM nefunguje. Žadna sms o propadnuti kreditu nepřisla- coz normalne pred lety chodilo. Mám na to cislo navazanou ceskou banku, hesla na ceské sluzby... take bych ráda cislo znovu aktivovala. Na lince od operatora mi bylo receno, ze sim presla k T-mobile 🙂 coz je hloupost, tohoto poskytovatele jsem mela na zacatku porizeni SIM- pred 15 lety- pote Vodafone. A i na T-mobile mi bylo sdeleno, ze je to hloupost, ze oni to cislo neeviduji. Pokud by někdo veděl jak postupovat, budu velmi vděčná! Děkuji MK

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Maja napsal:

Dobrý den, 

 

mám uplne stejny problem. Ziji v zahranici a ceske cislo od Vodafone jsem prevedla na kredit, kdy jsem jeste v rijnu dostavala smsky a od listopadu SIM nefunguje. Žadna sms o propadnuti kreditu nepřisla- coz normalne pred lety chodilo. Mám na to cislo navazanou ceskou banku, hesla na ceské sluzby... take bych ráda cislo znovu aktivovala. Na lince od operatora mi bylo receno, ze sim presla k T-mobile 🙂 coz je hloupost, tohoto poskytovatele jsem mela na zacatku porizeni SIM- pred 15 lety- pote Vodafone. A i na T-mobile mi bylo sdeleno, ze je to hloupost, ze oni to cislo neeviduji. Pokud by někdo veděl jak postupovat, budu velmi vděčná! Děkuji MK

Priste je lepsi vzit pausal - Tarifni prazdniny, Nulovy pausal. Nevim, jak se to dneska jmenuje. Standardne stoji 0,- Kc a odpada starost s dobijenim. Tusim, ze je nejaka povinnost aby odesla aspon sms... Pokud nekdo vi, jak se to ted jmenuje, poslete zbytek informaci

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tarif na míru se to jmenuje. Je za 0 Kč měsíčně když je na míru bez služeb. Sám tak mám 5 čísel. Povinnost je 1x za 11 měsíců udělat útratu na dané sim. Stačí poslat sms. Já to dělám 1x ročně. 

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Štatl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...