Přejít na obsah

RETRO: Vzpomínáte na UPC a Karneval podložky?


Daviddvbc

Doporučené příspěvky

No já jsem na něj čekal o pár let déle. Prostě blbá ulice (Litevská, P10) , na naší straně 4 vchody 4 patra, takže cca 52 bytů , naproti škola a admin. budova. Takže nebyl zájem ani kopnout do země.

A jednou jsem se dozvěděl, že vedle ve vchodu už je a k nám se protahuje sklepem. 

Později kruž jsem dělal na dispečinku naproti Fidlovačce, tak jsem se dozvěděl, že se do vedlejšího vchodu nastehoval synáček nějakého vyššího potentáta v UPC tak to najednou šlo 😄

 

Ale našel jsem email se zrušením 20GB FUP 😄  😄  Dneska se na to mládeži nevydrží v mobilu ani na týden.

 

To už jsem platil jen kolem 700 za internet, TV a telefon. Ale to jsem si vyhádal s retenčním , věděl jsem kam až mohou zajít se slevou 😄 

 

 

Starter bez limitu.pdf

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes Napster jsem stahoval hudební soubory MP3 přes analogovou telefonní linku, rychlostí okolo 40 kbps, takže stažení jedné MP3 trvalo asi 15 minut, pak Napster zakázali a přišlo DC++, od podzimu 2003 jsem měl internet od Karnevalu rychlostí 600/100 kbps, takže docela velký pokrok od vytáčeného internetu, který jsem navíc mohl používat jen mimo špičku, jinak to bylo hrozně drahý, takže ta cena přes 1000 Kč za pevný internet přes kabelovku byla tehdy vlastně super.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve špičce byl dial-up extrémně drahý, snad až 4x více než večer. To bylo maximálně tak na stáhnutí e-mailů přes pop3. Třeba mailů z e-mailovych konferencí z sh.cvut. Na druhou stranu stačilo si během 3 minut stáhnout maily a pak hodinu číst a odpovídat do fronty k odeslání.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...