Přejít na obsah

Ztráta paketů


DomiiBunn
Přejít na řešení Vyřešil Marek-26,

Doporučené příspěvky

@sodekcz No tvl (omlouvám se) ale asi máš pravdu.  Mne taky zarazilo to " Rád(a)" a podobné. To že v jedné větě použije ženskou a mužskou identitu, u cizinců neřeším.

YTB kanál je na Dominika Jadowska což zní polsky, takže čeština by jí neměla dělat až takový problém, jako dělá. a má tam pár videi. 

na Twitchi má 2 videa z hraní nějaké hry ( to samé téma jako YTB )

A příspěvek na fóru BMW je něco podobného jako tady https://en.bmw-club.cz/forum-topic/issues-with-a-mini-162129 akorát, že tam na ní nikdo nereaguje.

A hlavně z těch přiložených screenů, nejde nic kloudného vyčíst.

 

Tedy zlaté 386ky a vytáčená linka 😄  jinak slovy klasika: "Já bych ty internety zakázala" 😄

 

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Sparrow napsal:

@sodekcz Tedy zlaté 386ky a vytáčená linka 😄  jinak slovy klasika: "Já bych ty internety zakázala" 😄

 

 

Přesně. Zlatá éra 286/386.  To měl člověk pocit, že počítače ještě všechno počítají. Dnes už jen odhadují 🙂 A AI už nás jen tahá za fusekli. Ohledně té dívčiny těžko říct. Třeba je šikovná a net ji zlobí. Možná,  pokud ho tak potřebuje, by si měla pořídit nějakou profesionální variantu přípojky.

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yeah. ChatGPT pro překlad.

Bože, na Instagramu jsem nebyla už hodně dlouho.

Můžu použít angličtinu, ale jelikož je fórum hlavně v češtině, rozhodla jsem se ji použít, protože to logicky získává větší pozornost.

Moc si cením dohledu na mé osobě. Ale bohužel nejsem AI (to by právě AI řeklo 100%).

Vlastně jsem nepřemýšlela o obchodní smlouvě. To by mohla být nejlepší myšlenka v této situaci! Nechala jsem si telefon na obchodní stránce a doufám, že to pro mě vyřeší problém. Doufám, že zástupce bude mluvit anglicky.

P.S. Miluji předpoklad, že jsem AI. I když ho používám k překladu, z mé zkušenosti s jinými jazyky (polština) byl trochu lepší než Google Překladač.

Pro ty, kdo hledají, mám stejný profilový obrázek na Linkedin a Gmail, takže to není špatný nález.

IP adresa z Prahy.

image.thumb.png.aba8cd5ccf1974bfb28cb99e5c0fa577.png

Určitě odpovídá té, ze které právě píšu.

@Marek-26  myslel jsi tím, že mi chceš poslat MAC adresu mého routeru v DM, abys zjistil, co se děje? Router nebo modem?

S pozdravem

 

Yeah. ChatGPT for translation.

 

God, I haven't been on Instagram in ages.

 

I can use english but as the forum is mainly in Czech I opted to use it as logically that would gain more traction.   

 

I do love the impressive lookup of my persona. But sadly i'm not an ai(that's what an AI would say 100%) 

 

I have not actually thought of a buisness concract. That might be the best idea for this situation thought! I left my phone on the biz site and that hopefully solves the issue for me. Here is hoping the rep will speek English.

 

P.S. I love the assumption that I am an AI. Thought I am using it to translate as at least from experience in other languages(Polish) it was a bit better than Google Translate.

 

For those looking I have the same pfp on Linkedin and Gmail so not a bad find.

 

Prague IP

 

 image.thumb.png.32a96fe2f47ed83e43a56b3c8d75142c.png

 

Most certainly matching the one I'm posting from. 

 

@Marek-26Did you mean to send you the MAC of my router to you in a DM to check up what's up?

Router or Modem?

 

Regards

  • Premium
  • Premium 5G
  • -
  • -
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...