Přejít na obsah

DDNS Asus


tramin

Doporučené příspěvky

Zdravím, používám službu Asus DNS, ale po výpadku internetu v Brně se mi změnila IP adresa. Když však chci použít ftp, tak tam pořád zůstává stará IP adresa. Takže se nepřipojím. Co s tím? Snad jsem to napsal srozumitelně.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V TC se nemůže u položky "Hostitel" nastavovat IP adresa, ale právě to "něco.asuscomm.com". A pokud je to nastaveno správně a přesto se nelze připojit, pak jedině, že by server Asusu nedokázal reagovat na změnu IP adresy, což je ale málo pravděpodobné, protože potom by celá DDNS služba ztratila význam. Možná ještě, že by router Asus komunikoval se serverem Asus nějak divně, ale to už je vaření z vody. Zkusit celou DDNS službu nastavit znovu, nic jiného se asi udělat nedá.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na DDNS Asus

Taky jsem s DDNS neměl nikdy problém. Router si šáhnul novou IP a hned tozaregistroval na DNS name, pak jen chvilku trvalo to propsat, ale obecně jsem nemusel zasahovat. A to jak s Asus DDNS, tak později vyuužívané DDNS v OpenWrt

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...