Přejít na obsah

Vánoční přání a Vodafone


Ivo Mašek

Doporučené příspěvky

Tak, jak začít. Zkusím to formou fejetonu. 

Mám mobilní telefon Realme7Pro. Už dlouho, aktualizace se zastavila na dvanáctce a dál to prostě nepůjde. Tak jsem se začal ohlížet po novém přístroji. Momentálně u mě vítězí Motorola Edge40Neo, bratru za 9800 peněz. Upozorňuji, že nejsem telefonní maniak.

A tak jak jsem se rozmýšlel, tak do toho vlezla akce vánočního přání. Tak si říkám, u kabelovky jsem už od dob Karnevalu (který spolklo UPC a pak to všechno spolkl Vodafone), a vize něčeho hmatatelného pro věrné a opravdu dlouhodobé zákazníky mě ponoukla to přání si vyplnit. Doposud se pro věrné zákazníky toho pouze hodně napovídalo a popsalo .... a tím to skončilo.

A tak jsem si přečetl podmínky pro stálé zákazníky. Musím alespoň 3 měsíce platit min. 150 peněz. No tak já už mnoho let platím mnohem více (bavíme se o tisícikorunách, ne o stovkách). Dokonce mám spojené služby - TV, inet a mobil. Dále se v dalším odstavci píše, že vánoční přání se týká i mobilů. A tak jsem už o ničem nepřemýšlel a vrhl se Ježíškovi z Vodafone vstříc naproti, v jeho klikaté a náročné cestě za svými věrnými zákazníky.

A tak jsem klikl na ten telefon a uvedl, že už jsem zákazníkem Vodafone. Poté jsem se ze stránky toho vysněného telefonu musel přihlásit do "Můj Vodafone" a ....... první zvláštní věc: Mého telefonního čísla se žádná sleva netýká. Uff. No, mávl jsem nad tím rukou. A tak se objevila druhá otázka: Chci mít svůj jeden stávající tarif, nebo chci druhý tarif? No, proboha, co asi tak já, telefonní nemaniak budu dělat s dvěma tarify, nebo s dvěma telefonními čísli? Jak říkám, nejsem telefonní maniak, ani nebydlím v Bohnicích. A tak jsem klikl, že druhý tarif nechci. .........A bylo po všem. Vánoční přání se rozplynulo, Ježíšek se vzdaloval, až jsem viděl jenom koncová světýlka na konci jeho velkých saní, kde v jednom z vánočních pytlů byl můj vysněný telefonek. 

..... a přišlo probuzení. Žádnou slevu, věrný a stálý zákazníku nemáš. Vánoční přání by si chtěl? To určitě. Vysol 9800 peněz a nekafrej.

Tak, a kruh se uzavřel.

Ať žijou Vánoce!

 

obrazek1.png

obrazek2.png

obrazek3.png

obrazek4.png

obrazek5.png

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Ivo MašekPěkné dopoledne, všichni naši zákazníci mají možnost získat při splnění podmínek ke svému telefonnímu zařízení se slevou až 5 tisíc Kč, přesná výše slevy závisí jednak na mobilním tarifu, jednak na tom, zda od nás máte i jiné služby. Sleva je vždy podmíněna 2letou smlouvou a další slevu je proto možné ke stejnému číslu získat zase po 2 letech při dalším prodloužení smlouvy. Napište nám tedy přes přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, podíváme se přímo na vaše služby a možnosti.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna tento telefon z dotazu výše bych nebral ze dvou důvodů - nemá možnost SD karty a použitý procesor MediaTek Dimensity 7030 je výkonově o cca 10% horší, než i 2,5 roku starý Snapdragon 778G (např. Samsung Galaxy A52s 5G). To už bych za ty prachy radši vzal Samsung Galaxy A54 5G 8GB/256GB, sice s Exynosem 1380, ale možností eSIM a SD karty. To jenom tak na okraj...
  • Souhlasím 1
  • Děkuji 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samsung má z Androidu nejdelší podooru kromě Nexusu.

Snad 4 nebo 5 let bezpečnostních aktualizací a nových verzí Androidu.

Loni na Samsung střední třídy přišel Android 13 už v listopadu, kde jiným výrobcům přišla třeba až v únoru a nebo vůbec.

Dnešní Samsungy už nejsou zasekané přístroje jak v dobách Touchwizz.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samsung je jinde, je to "Apple" mezi Androidy, v tom nejlepším slova smyslu. Motorola patří pod Lenovo, to dělá dobré notebooky, ale telefony jsou pro ně okrajové. Samsung má dnes nejlepší software, vychytávky, aktualizace. Navíc sám vyrábí většinu komponentů v tom telefonu (displeje, paměti, úložiště, procesor, atd.). Vůbec bych kolem 10 tisíc neuvažoval o ničem jiném.

  • Kabel 1000 Mb/s Profi
  • Premium 5G
  • Klasik
  • Vodafone Station 3.1
  • localhost
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...