Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tak Seznam tv HD není žádné tajemství ani domněnka, info i s frekvencí zveřejnili už cca.před 14dny v příloze emailu o volném vyslání Filmboxu přes vánoce.Dále se počítá s Discovery HD-nahradí SD. 

Před časem se probiralo zařazení německého balíčku - sjednocení s UPC SK, tak možná. ...?

Upraveno uživatelem Honza B
  • 150 Mb/s
  • 4 GB
  • Klasik
  • HD Mediabox
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Honza B napsal:

Tak Seznam tv HD není žádné tajemství ani domněnka, info i s frekvencí zveřejnili už cca.před 14dny v příloze emailu o volném vyslání Filmboxu přes vánoce.Dále se počítá s Discovery HD-nahradí SD. 

Před časem se probiralo zařazení německého balíčku - sjednocení s UPC SK, tak možná. ...?

já žádný email nedostal .

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎22‎.‎12‎.‎2017 at 11:38, technik napsal:

Toto se určitě netestuje

Regionální televize V1 se přesouvá do multiplexu 4

Od Nového roku bude východočeská regionální televize V1 dostupná většínu počtu diváků. Stanice přechází z regionální distribuce v RS8 (Regionální síť 8) do konkurenčního multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting.

https://www.parabola.cz/zpravicky/28789/regionalni-televize-v1-se-presouva-do-multiplexu-4/

informační lišta běží i v UPC digitálu.

 

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dvě zajímavý informace z Televizního webu:

1) Seznam.cz TV má začít vysílat už před prezidentskými volbami (takže teoreticky už do příštího pátku)

2) Od příštího týdne se mají spouštět další přechodové sítě DVB-T2 - v jejich rámci byl mohla být i Prima Comedy Central HD, tak snad už ji brzo konečně spustí :)

http://www.televizniweb.cz/2018/01/vychodocesi-prisli-o-program-rebel-2-z-multiplexu-4-ho-vytlacila-regionalni-tv1/

Taky tady už je to potvrzeno: Seznam.cz TV má začít vysílat už ve středu 10.ledna :)

https://www.cnews.cz/seznam-televize-spusteni-10-ledna-2018

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakých pár dní jsem měl o tom Seznamu echo, že by to tak mělo být, ale nic jsem tentokrát nenapsal neboť to prostě z pochopitelných důvodů nešlo a hlavně jsem nechtěl šířit nadějeplné zprávy konkrétním datem, jen aby to pak náhodou nevyšlo a někdo se zase ozval. Můžu však nyní napsat, že v optimálním případě se Seznam.cz TV v HD kvalitě objeví v nabídce 11.1. spolu s Discovery Channel HD a Prima Comedy Central HD, případně s něčím jiným. To by byl ideální stav, který ale nelze zaručit. Co jsem slyšel, je taky možné, že konkrétně Discovery Channel HD a Prima Comedy Central HD se objeví až na přelomu měsíce či v průběhu února - což i kdyby ano, UPC bude furt jedním z prvních, kdo je nabídne. Ještě není úplně jasno. Důležité ovšem je, že všechny tři stanice v nabídce nakonec 100% budou. Čtvrtým očekávaným překvapením pro nejbližší týdny je pak HD verze Cartoon Network. Myslím tím nativní HD. V září se původně mluvilo o půlce listopadu, v listopadu se to změnilo na půlku ledna a co jsem se ptal teď, nechali si prostor do února - čili se to může protáhnout ještě o měsíc. Chyba není u UPC, HD verzi zatím nikdo v Evropě nenabízí a ani ještě není na orbitě signál, nýbrž u provozovatele. Byl jsem ale ujištěn, že 1.3. je už opravdu to nejzazší datum a že to čekání bude stát za to neboť cca 75-90% obsahu bude ve velmi kvalitním HD - kdo chce mít představu nechť se podívá na oficiální YouTube. Podle mě bezkonkurenční a velký rozdíl. Kdo na stanici kouká, jistě si všiml úpravu schématu a navýšení dabingu. To s HD nepřímo souvisí, stejně jako blížící se zavedení reklamy. No a pak se během února, k rozšíření dojde 9.2., pro změnu olympijští nadšenci mohou těšit na tři speciální dočasné kanály Eurosportu 3, 4, 5 v HD kvalitě. Když to tedy shrnu tak někdy tenhle a příští měsíc lze čekat, že se v nabídce objeví Seznam.cz TV HD, Discovery Channel HD, Prima Comedy Central HD, Cartoon Network HD, Eurosport 3 HD, Eurosport 4 HD, Eurosport 5 HD. Zmizet by pak měl Discovery Channel SD. Někomu to možná bude připadat málo, nevím, ale já osobně se docela dost těším. To bude do jara vše. Pak se dál uvidí, i když představa by byla.    

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pokud by to mělo být jen to, co jsi jmenoval, asi bych trochu zklamanej byl, protože jsem doufal, že konečně přidají ten slíbenej německej balíček. Jinak jsem tipoval, že by mohli přidat i Epic Drama HD. A z těch, u kterých se čeká překlopení z SD do HD jsem doufal hlavně v TUTY a Jednotku a Dvojku. Tak snad aspoň něco z toho se brzo objeví, nejsem si jistej, ale myslím, že ten balíček Deutsch a Jednotka + Dvojka v HD se měly přidat začátkem roku.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...