Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník mirobtt@chello.sk

Tak, ako som sa práve dozvedel, UPC zruší  na Slovensku aj Barrandovy a ostatné tri Primy (zostane len Barrandov Family)...zase super výhra..pribudne TV Raj a podľa všetkého RiK...a čo takto nejaká kompenzácia za zrušené stanice...napr. Film Europe alebo Československo? Toto rušenie staníc už je nonsens...suma sumárum: - 6 staníc + 2 stanice...a za čo si potom platím?

Vlastne -7 staníc, zrušená aj Prima comedy central...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budou na Slovensku tyto stanice plošně zrušeny tak na 99% nařízením Barrandova a Primy, podobně jako se stalo u Markízy/Joj/Novy, a nikoliv vůlí UPC. V takovém případě směřujte stížnosti na samotné stanice. Pokud ale jinak na Slovensku tyto stanice jinde zůstanou, bude chyba u UPC. Potom bych si stěžoval. Čili nejdříve zjistěte jak vlastně to je. 

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Návštěvník změnil název na Nové stanice
V 2. 12. 2017 at 0:41, Jack_6428 napsal:

Pokud budou na Slovensku tyto stanice plošně zrušeny tak na 99% nařízením Barrandova a Primy, podobně jako se stalo u Markízy/Joj/Novy, a nikoliv vůlí UPC. V takovém případě směřujte stížnosti na samotné stanice. Pokud ale jinak na Slovensku tyto stanice jinde zůstanou, bude chyba u UPC. Potom bych si stěžoval. Čili nejdříve zjistěte jak vlastně to je. 

Tam asi nejde o rušení, ale o nějakou kompunzaci.

Napřed nabídnu x stanic za nějakou sumu. Pokud nějaké stanice zruším, tak buď poskytnu náhradu nebo snížím cenu za balíček.

  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mirobtt@chello.sk

Tak aby som veci uviedol na správnu mieru....aby bolo jasné...nemám rád, keď zo mňa niekto robí vola...jedna pani alebo slečna z UPC mi poslala správu, vraj odkiaľ mám takéto informácie, ktoré šírim po internete...Na stránke UPC...dokumenty a manuály...dokumenty k UPC televízii...radenie TV staníc je jasne napísané, ktoré stanice sú v ponuke...je tam spomenuté, že radenie staníc platí od 5.12.2017...navyše v ponuke digitálnej televízie na stránke UPC figuruje už iba Barrandov Family...takže si vyprosím, aby mi niekto vypisoval, ako keby som si to vymyslel. Nič som si nevymyslel, napísal som iba to, čo som prečítal...pokiaľ to nie je pravda, tak sa UPC a tej pani hlboko ospravedlňujem.

Aby niekto nepovedal, že sem píšem iba negatívne veci...UPC mám bezmála už 17 rokov a som vcelku spokojný...s TV i internetom (až na občasné výpadky, ktoré boli doriešené...takisto som spokojný s telefónom...stránka UPC na Facebooku a taktiež UPC zone sú na to, aby tam ľudia písali svoje postrehy, vkladali príspevky...či už pozitívne alebo negatívne...ak sa mi niečo páči, tak to tam napíšem, ak si mi niečo nepáči, napíšem to taktiež...pokiaľ to je niekomu proti srsti, tak stránky zrušte.

Takže mi bolo vysvetlené, že nič sa rušiť nebude...to som rád a ďakujem pani alebo slečne z UPC za vysvetlenie.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@mirobtt@chello.sk Zdravím Miro. Aktuálně se je zrušit opravdu nechystáme. Samozřejmně si přiznejme, že dřív nebo později k tomu bude muset dojít, protože na to vysílací společnosti dost tlačí. 

Pokud k Vám byla kolegyně nepříjemná nebo máte z hovoru pocit, že na Vás zvyšovala hlas nebo Vám říkala, co jste tu psal, omlouvám se za ní, určitě to tak nemyslela. Fórum slouží právě pro takové dotazy od klientů, jako je ten Váš. Od toho zde disktujujeme, abycho uváděli věci na pravou míru :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide, mám dotaz - nebylo by možné tu TV Raj přidat i u nás? Přece jenom, když ty ostatní slovenské kanály nemají práva na vysílání v ČR, tak by bylo fajn mít aspoň některé z těch, co jsou volně dostupné. Vím, že TV Raj je oficiálně regionální stanice, ale když se podívám na její programové schéma, tak to je opravdu hodně zajímavé a myslím, že určitě by spoustu lidí zaujal. Jinak bral bych i ten Rik, ale o něho asi česká UPC bohužel nemá zájem :( Ale ten Raj by byl super, mají hodně pestrý program - filmy, hudební pořady, dětské pořady, talkshow, dokumenty, diskuse atd. Předem díky za odpověď :)

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mirobtt@chello.sk
před 5 hodinami, David - UPC napsal:

@mirobtt@chello.sk 

Pokud k Vám byla kolegyně nepříjemná nebo máte z hovoru pocit, že na Vás zvyšovala hlas nebo Vám říkala, co jste tu psal, omlouvám se za ní, určitě to tak nemyslela. 

s Vašou kolegyňou sme si to vysvetlili, takže všetko OK...vysvetlila mi situáciu...v phode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...