Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tak dnes jsem objevil ve schránce letáček od UPC a v něm je:

1. Film+, Universal Channel končí k 30.6.2016

2. JojCinema HD - od 1.7.2016

3. AXN Black, AXN White - od 1.7.2016 součástí nabídky Relax

 

No nyní mne napadá co bude v balíčku Koktejl za ty peníze

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě něco osvěžujícího :lol:

 

Ten Film+ mě ale trochu zaráží. Spíš jsem čekal HD verzi. Vždyť na tom není přeci tak špatně. Ale možná se bojej, že s ním Joj Cinema HD zamává. Čemuž bych snad i věřil. AXN Black a AXN White povyšily, tak snad se dále zlepší i jejich obsah. Pro začátek by postačilo se zbavit těch rumunských reklam.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nejsou dobré zprávy.

 

Universal channel je svou skladbou filmů a seriálů v UPC jedinečný, i když dokážu pochopit, že to není nic pro většinového diváka.

 

A Film+ je jeden z mých oblíbenějších filmových kanálů, kde si něco najdu každý týden. Teď jsem se díval na program JOJ Cinemy na tento týden a vše co tam dávají, jsem už v nabídce některého z kanálů v nabídce UPC viděl, a docela dost z toho právě na Filmu+ a něco už i docela dávno (před lety). Takže jako náhrada za Film+ je to dost slabý. A to JOJ Cinema prý ještě vysílá reklamy! :puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joj Cinema reklamu vysílá, ale ne během filmu. S Universalem a Filmem+ jinak souhlasím. Universal je však mimo kontrolu UPC. Film+ na druhou stranu... tam bych chtěl vysvětlení, protože sledovaností to podle mě nebude. Spíš v tom bude mít prsty provozovatel/distributor, který má s naším trhem jiné plány. Pochybuji, že to bude jen obyčejná věc týkající se smlouvy.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

S tym Film+ je to zaujimave - minuly mesiac bol na Slovensku vyradeny aj z ponuky satelitnych operatorov Digi a Magio a tiez u IPTV Magio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jack_6428: Myslíš ten od SPI International, že jo? :) Já doufám, že na něm bude i MadScreen Box, to byla jediná věc, která mě na Barrandově Plus bavila :D Ale potěšilo by mě i kdyby už konečně udělali českou lokalizaci k Boomerangu nebo Cartoon Networku, pak by je snad UPC mohlo přidat.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mám na mysli ten.

 

Já bych českou lokalizaci u Boomerangu a Cartoonu uvítal také a určitě by nás bylo víc. Ale s Warnerama, potažmo Turnerem, to je těžký a přítomnost Novy a HBO na našem trhu to nedělá o moc snazší - spíš naopak. Počeštit Cartoon plánujou od jeho spuštění v Evropě v roce 93. Ale pak místo toho spustili SuperMax, pár seriálů počeštili taky skrze VHS, kterej vydržel do roku 2004. Tou dobou se měnila Nova, HBO i samotnej Cartoon. Měli jinačí starosti. No a pak si produkci CN rozdělila Prima s Novou a nově i ČT a teprve teď si po x letech našel CN opět svůj image. Jinými slovy je nic netlačí a ani sami nevědí, jak z toho ven. Přidat českou audio stopu k evropský verzi? Spustit českou verzi? Zkusit VOD? Těžko říct. Pokud by byla čeština, UPC by zařazení jistě zvážilo. Ale bez zní bohužel. Mně by absence češtiny nevadila, ale u dětskýho kanálu ten argument chápu. V konkurenci existujících stanic by byla pro CN povinná, aby vůbec měl šanci. A Boomerang? Ten má ještě abstraktnější rysy.

 

Jinak tou dětskou 2. polovinou roku, když už jsem to načal, jsem myslel...

... prodloužení vysílacího času ČT Déčka -> potvrzeno

... spuštění HD verze ČT Déčka -> potvrzeno

... spuštění HD verze Disney Channel -> potvrzeno

... spuštění HD verze Minimaxu -> pravděpodobné

... spuštění HD verze Megamaxu -> pravděpodobné

... spuštění HD verze Nickelodeonu -> pravděpodobné

... spuštění dětské stanice pod hlavičkou Filmbox -> potvrzeno

 

2. polovina roku 2016 bude zkrátka patřit dětem :mrgreen:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...