Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Nevím, jak Vám ale dnes kolem 20:00 mi na STB naskočil program UPC SHOW HD, nevím na které pozici, ale program běží. Boohužel na Pca kartě nic. STB jsem nepřelazoval a dokonce mi naběhlo co vysílají a budou vysílat, ale jen na STB.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

Změna také v rozhlasové nabídce, asi necelá třetina stanic přesunuta z 586 MHz na 546 MHz. Byly přesunuty všechny slovenské a zahraniční stanice. Dále přesun všech moravskoslezských stanic až na malé výjimky (Rádio Čas, Rádio Čas Rock, Hitrádio Orion, Proglas a regiony Českého rozhlasu ČRo Brno, ČRo Ostrava s ČRo Olomouc - Český rozhlas kompletně na 586 MHz) a českých stanic Radio Fajn Rock Life s Radio Fajn North Music, Radio Černá Hora, Radio Contact Liberec, Radio Egrensis s Signal radio. Nově přidáno na 586 MHz Radio Classic Praha s Seejay radio a na 546 MHZ Radio COLOR.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Jelikož frekvenci 486 MHz vícekrát opakuješ předpokládám, že si konečně Moravané a Slezané, na truc Pražákům (a mimo standard), vymohli speciální frekvenci pro rádia na území Moravy a samozřejmě i Slezka :lol:

Nebo jsi prostě jen rychleji psal a měl jsi na mysli (celostátní) frekvenci 546 MHz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

Retiree

 

Byl to překlep, připočítal jsem to špatně k 538 MHZ a pak jsem to jen kopíroval. Jinak nabídka moravskosleszkých stanic je ubohá a hlavně že je tam minimálně pět metropolitních pražských rádií jen pro Prahu. V březnu vyřadili i nějaké slovenské rádia, jak kdyby tam nebylo místo. Česká republika není jen Praha nebo samotné Čechy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Aktuálně jsou rezervy v těchto muxech:

 

682 MPEG2

690 MPEG2

714 MPEG2 (s dvěma SID)

546 h.264

546 h.264 FTA

650 (s dvěma SID, pro regiony)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Tak mě jedou jenom JOJ Cinema HD a Relax HD. Jinak mám jen dve (na televizi), resp. jednu (na settopboxu), HD rezervu. To na nás v Hodoníně zase někdo z UPC zapomněl nebo jsou UPC Show HD a Fashion HD někde jinde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...